Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom Őt elfelejteni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adi19 kérdése:

Nem tudom Őt elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki elvette a szüzességem és teljesen beleszerettem.De ez már 7 évvel ezelőtt történt,azóta volt már sok rövid távú kapcsolatom.Igazából csak addig tudom Őt elfelejteni,amig éppen hat rám az újdonság ereje a másik lánnyal,aztán megint rá gondolok.Bosszantó,mert szinte minden nap így megy és ez teljesen lefoglalja az agyamat.Az első pár évben folyamatosan próbálkoztam nála,de sosem tudtam elérni nála,hogy tiszteljen,igazából csak kihasznált.Most ott tart a dolog,hogy már nem beszélünk egymással kb másfél éve és látni sem akar többé.És már én is szeretnék továbblépni,mert nem akarom így leélni a maradék életemet,hogy mindíg rá gondolok.Ez akkor is így van,ha éppen van barátnőm.Nem tudom mit tehetnék,kérlek segítsetek mert úgy érzem már kezdek megbolondulni.
2013. máj. 4. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ,hogy arra gondolsz: mielőtt még nem tetszett és hogy csak kihasznált .
2013. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a felek vagy megpróbálják újra vagy szenvednek tovább. Most szenvedsz jobban vagy amikor kapcsolatban voltatok??

Már csak abban reménykedhetsz, hogy majd az idő megoldja.

2013. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régebben jobban szenvedtem,mikor még tartottuk a kapcsolatot,mert mindig átnézett rajtam,de mégis úgy érzem,hogy én vagyok a hibás,amiért hagytam hogy így történjen.Ha most találkoznék vele nyilván mindent másképpen csinálnék.Biztos megoldja majd az idő,de szeretném én irányitani az életemet és már így is sok időt pazaroltam rá.
2013. máj. 4. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy veszem ki az írásodból nélküle akarod folytatni az életed. Én akkor tudtam elfelejteni amikor beleszerettem a a haverjába. Addig akárkivel ismerkedtem senki nem fogott meg igy mindig rá gondoltam. Aztán jött valaki aki jobban érdekelt és felülirta őt.
2013. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!