Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy roma srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy roma srácba, mit tegyek? Fél éve nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés
Sajnos nem voltunk együtt, fél éve nem is láttam, de mindennap rá gondolok. A családom, barátaim nem fogadnák el, de elfelejteni nem tudom. Ő pedig nem akar párkapcsolatot, ezt tudom. Csak annyira nem érdekel azóta senki, mióta megismertem...
2013. máj. 1. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg vele...Nem olyan nagy dolog ez.A családod azt szeretné szerintem,hogy boldog legyél...
2013. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tedd amit jónak látsz, bár én sem nézném jó szemmel. Mert értem én, hogy nem minden roma olyan, de mindegyikben ott van a roma vér és egyszer úgyis megmutatkozik.
2013. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Na, terjednek a cigány gigolo-, utánna majd azt veszed észre, hogy az utca sarkon keresed neki a pénzt...
2013. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Második, én is ettől "tartok". Mert ő nagyon rendes, tisztességes, becsületes, de a családja nem tudom milyen lehet... És abba a közegbe én nem hiszem, hogy be tudnék illeszkedni. De bármit csinálok, nem megy ki a fejemből. Ördögi kör ez...
2013. máj. 1. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Látogassatok meg egy gárda gyűlést.
2013. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, hogy cigány. Keresd meg, beszélgessetek. Ha rájössz, hogy suttyó paraszt maffiózó, le tudod koptatni. De ha kiderül, hogy jó ember és az is marad, akkor boldogok lehettek.
2013. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáld elfelejteni! Te írod,nem akar kapcsolatott,akkor meg miért vagy oda annyira? Ha annyira tettszik,dugjatok egyet,aztán kész,de akkor jó lesz? Inkább keress új barátokat,komolyabb fiút,jobban jársz! A cigókkal amúgy is vigyázzni kell, hidd el, jobb nem egy társaságba,nem hogy kapcsolatba keveredni velük!
2013. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Keress egy embersrácot helyette!
2013. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A te dolgod, hogy kivel akarsz kapcsolatot , de vedd számításba, hogy a családodat bizony kellemetlen helyzetbe hozod, és nagyon befolyásolja a velük való kapcsolatodat.

Nem akarlak lebeszélni róla, de az én tapasztalatom szerint soknak a kérdését sem hiszem el. Vannak kivételek, azoktól most kérek elnézést, de azt mondom, hogy ismerd meg jól és azután gondold át a dolgot még egyszer.

2013. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az gyönyörű.Nem igaz hogy nem találsz magadnak egy EMBERT.Ha összejössz vele akkor ne számíts sok jóra.Mindbe benne van a vér
2013. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!