Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy nem lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem lehet ebből messzemenő következtetéseket levonni, de ez a pasi és a csaj járnak?

Figyelt kérdés

Szóval:a kezükön a fényképeken ugyanolyan gyűrű van,de közös képük nincs.A kevés ismerőseik között ott vannak egymásnak és a csaj lájkolta a pasi profilképét,ő az egyetlen lány.A pasit a lány anyja is ismeri,ráadásul ugyanoda jártak főiskolára is.

+ a csaj le van fényképezve egy barátnőjével,ahol éppen puszit küldenek valakinek,gondolom a barátjuknak.A barátnő pasiját tudom,hogy hívják,hiszen neki küldte a puszit.De ha ő a pasijának küldte,akkor a másik is,a kérdésben szereplő csaj is annak küldte és az csak ez a pasi lehet.


Szerintetek?


2013. máj. 13. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
CSI Facebook. Napjaink legújabb sorozata.
2013. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Atyaég, én ezt nem tudom megfejteni! :D

Sokszor a pároknak nincs közös képük, mert ha együtt vannak, nincs aki fényképezzen (nekem sok év után lett a párommal egy közös, amikor megkértünk valakit, hogy fényképezzen már le). A többi meg, hogy ki kit ismer, meg dob puszit, az égvilágon semmit nem jelent!

2013. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mármint abból gondoltam,hogy ugye a két lány két ugyanolyan a nevű fiúnak küldi a puszit (mondjuk legyen Béla).Az barátnő pasija ténylegesen Béla,de a másik csajnak az egyetlen Béla nevű ismerőse ez a pasi.


Tehát:ha az egyik csaj a barátjának küldte,akkor gondolom a másik is.


Így remélem érthető(bb) :D

2013. máj. 13. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudhatod. Én sok olyan párt ismerek, akik járnak valakivel, de még csak az sincs kiírva, hogy kapcsolatban, pedig már jó ideje együtt vannak.
2013. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!