Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi vele a bajuk? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vele a bajuk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
van egy barátnőm nagyon szenvedélyes gyakran kocka néha cigizik ha ideges, néha hisztis magába húzódó néha ugrál énekel csak úgy, néha odahúz magához, néha nem közeledik nagyon változó hangulatú, gyakran sír csak úgy de mindent megtesz h ne lássam de mindig mutatja h szeret, én is szeretem de a barátaim szerint szakítanunk kéne(?) ha ő is ott van flörtölnek vele és csesztetik ha nincs ott szidják. szeretem őt és semmi baj nincs vele.. mi lehet a bajuk??

2013. máj. 11. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

a fene se tudja így a leírtak alapján

lehet ,hogy irigyek mert jól megvagytok

2013. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet h csk nem szeretik és azt gondolják h nem való hozzád, de nem kell rájuk hallgatnod! ezt neked kell eldönteni h vele maradsz e. :)
2013. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy maguknak akarják. ne foglalkozz velük/ mi csak tippelni tudunk ,ha érdekel, akkor konkrétan kérdezd meg tőlük.
2013. máj. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!