Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy fiú tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiú tudja értékelni?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok van egy 26 éves fiú akivel kialakulóban van egy kapcsolat, szerintetek ha megtudja, hogy szűz vagyok hogy fog reagáni? Tudom, hogy nagyon sok csaj oda van érte mást sem hallok amióta szóba jött, hogy esetleg ő lehet a barátom. De tudom, hogy nem szereti a "plzacicákat".Tudom, hogy bejövök neki de félek, hogy mikor megtudja meghátrál és inkább hátat fordit.Fiúk ti ezzel, hogy vagytok még inkább akarjátok azt a lányt vagy nem?

2013. máj. 13. 16:58
 1/6 A kérdező kommentje:
nem ő hangoztatja, hogy sok csaj od avan érte hanem a barátaim.Nagyon rendes kedves fiú.
2013. máj. 13. 17:01
 2/6 Vackorka ***** válasza:
szerintem azon lesz akkor hogy minnél hamarabb elvegye a szüzességed, hogy ő legyen az első. Amugy nem hiszem hogy bármin változtatna a dolog ha meg tudja, bár ez is emberfüggő szerintem
2013. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lassan 22 éves szűz fiú vagyok és azt mondom hogy ha egy lánynak ez probléma akkor nem szeret és ha nem szeret akkor ne raboljuk egymás idejét. Úgy látszik nem lehet elégszer leírni hogy ha a másik komolyan gondolja akkor ez egy pozitívum hogy ő lehet neked az első. És ez különösen a szűz lányokra igaz, különösen ebben az életkorban.
2013. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én mindennél jobban szeretném, hogy ő legyen nekem az első úgy érzem ő az akire vártam csak nem tudom, hogy o komolyan és tényleg komolyan gondolja e? Esetleg valami ötlet, hogy tudnám ezt megtudni?
2013. máj. 13. 17:10
 5/6 anonim válasza:
Mond el neki és ha tényleg szeret... akkor nem fogja őt érdekelni.
2013. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem kezdjük ott hogy a korkülönbség baromi nagy.
2013. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!