Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem hisz nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem hisz nekem, pedig nem hazudok de forditot helyzetben ebben az esetben biztos én is kételkednék hogyan bizonyithatnám be hogy nem hazudok?

Figyelt kérdés
talált az egyik kis szekrényem legalján egy durex csomagolást, ami már régóta ott kellett hogy legyen, nagyon rég pakoltam ki azt a szekrényt és raktam benne rendet. és a barátnőm most azt hiszi hogy amikor haragba voltunk egymással és szakitott is velem akkor mással össze jártam szexre.pedig nem igy van. az a papir régóta ott volt és ebben biztos vagyok, de ő állitása szerint amikor máskor turkált ott nem volt ott. pedig ott kellett lennie akkor is. és hiába mondom neki nem hiszi el. megvanróla győzödve hogy hazudok :(
2013. máj. 12. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Külön voltatok. Azzal dughattál akivel akartál, ehhez meg semmi köze nem lenne, nem?
2013. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értek valamit! Ha szakítottatok akkor miért ne kuvircolhattál volna mással. Különben is minek gyűjtöd a kibontott csomagolásokat? Miért nem a szemétben végzik? Miért turkál a barátnőd a holmijaid között?
2013. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudod neki bebizonyítani. Hacsak nem azt mondod hogy azért nem emlékszik mikor került oda, mert annyira élvezte veled a szexet, hogy nem az volt a legnagyobb problémája, hova kerül az a papír.

Egyébként meg nem tudom milyen jogon kér tőled ilyesmit számon mikor ő szakított veled.

Vagy mondd neki hogy kérdezze meg az anyudat ő tudna róla ha lett volna valakid. Ez talán elcsendesíti.

2013. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze lehettem volna mással is, de nemvoltam.

most azért van szerintem kiakadva mer kibékült volna velem, de most meg már nem akar.


nem gyűjtöm a papirokat, nemtudom miért került oda.


de ha jól emlékszem 2 éve amikor az oda került akkor még otthon laktam a szüleimnél és nem akartam a kukába dobni. meg akció közbe kivinni a kukába hanem csak gyors bedobtam oda aztán szépen ott is maradt..

2013. máj. 12. 21:40
 5/6 A kérdező kommentje:

gumit talán a kapcsolatunk elején használtunk 2x-3x szóval ezt nem mondhatom neki.

nemtudom egyébként miért akar ennyire számon kérni.


a helyzetet bonyolitja kicsit, hogy öcsém mivel látta nem hisz nekem, megpróbált azzal kimenteni hogy ő rakta oda, egyszer amikor egy csajtól jött hozzám, vagy éppen csajhoz ment, nemtudom.. és lusta volt kivinni a kukába... elég gyenge sztori de hát jó testvér révén inkább próbálta magára vállalni, mert tudta hogy én nem hazudok

2013. máj. 12. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hisz neked, akkor hiába kapálózol, úgysem fog megváltozni a véleménye. Inkább hadd menjen, nem kell neked ilyen barátnő.
2013. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!