Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok duci nő azért nem kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok duci nő azért nem kell a pasiknak, mert igénytelen?

Figyelt kérdés

Sok duci nő panaszkodik, hogy nem kell senkinek, mert kövér stb. Na most szerintem nem ez a baj a legtöbb ducival, hanem az, hogy igénytelen. Ismerek sok ducit, akinek ilyen rövid semmilyen haja van, igénytelen ruha, stílus, ilyen ducival szóba se állnék. Viszont léteznek nagyon igényes szexi ducik is (egy smink egy jó haj stb.)

Viszont ezek közül az igényes ducik között is vannak olyan jó nők szerintem, hogy annak ellenére, hogy nem jönnek be a ducik még párkapcsolatot is eltudnék velük képzelni.


2013. máj. 12. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Az a baj igénytelenek....... meg miért kezdenél ki egy duci nővel mikor annyi gyönyörű lány van:)
2013. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem! Én nagyon sok igényes duci nőt látok.

De csupán azért nem kell mert duci! Nem azért mert igénytelen. Hanem csupán a testalkata miatt.

2013. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
nem, hanem azért, mert a kövérség egy bizonyos szinten túl már undorító
2013. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A kérdés hogy kinek mi a duci? A kövér? Stb...
2013. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
A kövérség is igénytelenség. Csak egy picit oda kéne figyelni és már nem is lennének ott azok a plusz kilók.
2013. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3%

60 kiló felett nem nő a nő(kivéve ha izom/mell, és nem zsír)

és amúgy nekem márcsak a nagyobb izzadási hajlam miatt sem kéne :D

szóval duci=off

21F

2013. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


"Viszont ezek közül az igényes ducik között is vannak olyan jó nők szerintem, hogy annak ellenére, hogy nem jönnek be a ducik még párkapcsolatot is eltudnék velük képzelni."


Aha, de csak a tegnapi kérdés után. Érdekesen gyorsan változik az "izlésed".


Késő.

2013. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, sokkal inkább önbizalomhiányosak, és a "negatív kisugárzás" nem kell senkinek. Én az 170/76 arányaimmal lazán pasizok, nem mondom, hogy mindenkinek bejön ez az alkat, de azért a férfiak elég jelentős többségének igen! (30 felett meg pláne!) Kisugárzás kérdése. :)
2013. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

20:09

Szóval szerinted egy 180cm vagy annál magasabb lány is csak 60 kg lehet... Az anorexiás XD

Ezt nagyon nem gondoltad át...

2013. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem pont megírtad a választ a kérdésre kérdező. Így van, a legtöbb kövér igénytelen is.

De amelyikek alapból is gyönyörű széparcú nők volnának, csak annyi,hogy kövér lányok, azokkal én is szinvesen járnék. De sok valóban slampos, meg béna a frizurája is /rövid. Kövér nőknek a rövid haj a haláluk szexuális vonzalom terén. Az abszolút nulla kinézetet ad nekik . Padödő szintdróma :))

Egyébként a "mit gondolnak mások" féle pszichés nyomás is sokat vet a latba.

Egyszerüen a közvélemény lenézné azokat a férfiakat, igénytelennek tartaná azokat, akik mernek kövérke nővel randizni, megjelenni. Mert a közvélemény sem favorizálja.

Én is így vagyok sajnos ezzel.

Belül érzem, imádhatóak a szép!kövér lányok is, sőt még szexisebb is sok a vékonyabbnál, de mégis az járna a fejemben, hogy szégyenkeznem kéne miatta, ha útcán megjelenek vele, mert mit gondolnak mások. Sokan vannak így, hogy sokat adnak a közvéleményre, mások értékitéletére. Ez pedig nem vet jó fényt rájuk, ezt sok helyen lehet tapasztalni, sok közegben kirekesztőek a dagilányokkal.

Titokban, szexkapcsolatra pedig szerintem azért lenne igény az ilyen szép kövérkékre simán.

2013. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!