Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A duci csajok vagy a macis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci csajok vagy a macis pasik az elfogadottabbak? Melyik nemnek lesz inkább sikere a másiknál?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Duci csajoknak inkább, mivel én is egy ilyen lányba vagyok szerelmes én meg sovány vagyok és magas.
2013. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mókusgyilkos ***** válasza:
fingom nincs. mind 2 nemből van akinek úgy isten gazából jól áll a + kg.
2013. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez így elég lehetetlen kérdés...Embere válogatja,nem tömege válogatja.

Én pl szeretnék saját magamnál vékonyabb nőt magam mellé.rajtam van kb 10-15 kiló,de kevesebbnek látszik...

2013. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyik sem előnyös. majd egymásra találnak, aztán elfogadják egymást. bár rajtam is van felesleg, de nem szeretnék egy dagi pasit:/
2013. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy kimondottan csinos, vékony barátnőm, aki világéletében a macis pasikhoz vonzódott (legalábbis amióta ismerem, úgy tizenvalahány éve). Vékony pasija sose volt, és ha épp rajongott valakiért, akkor is mindig garantáltan nagy maci iránt lobbant plátói szerelemre.

Én teltebb nő vagyok (nem vészesen, de van rajtam felesleg, ami arányosan oszlik el), nincs okom panaszra az ismerkedésben, nagyon sok pasinak jön be az alkatom. Nyilván akad sok olyan is, akinek nem, de miért foglalkozzak az ő véleményükkel, mikor így is van számomra bőséges "választék".

Az én preferenciáim között nem számít a súly, a testalkat. Volt már nagyon vékony pasim is, meg husisabb is. Huszadrangú szempont nálam.

2013. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!