Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik az ex barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik az ex barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hete, hogy szakított velem. Másfél hónapot voltunk együtt, végül ő szakitott, mondván, hogy semmi nem olyan már mint volt. Tudom, hogy ez nem olyan hosszú idő, de én nagyon megszerettem és beleéltem magam(lehet ez volt a baj). Eleinte sokat sírtam, de rájöttem hogy kár bánkódni miatta, azonban mostanában érzem, hogy előtör belőlem a féltékenység, amint meg látom más lány társaságában(akár képen akár élőben). Még mindig rossz érzés ha a barátaim mondják a véleményüket Róla, volt már hogy össze is vesztem velük. Mit tegyek, hogy elfelejtsem? Sajnos minden nap látom az iskolában, képtelenség, hogy holnap utántól kezdve észre se vegyem. Azt hozzátenném hogy mikor szakított, annyit se mondott hogy barátok maradjunk, azóta nem is ír, nem is köszön, mintha levegő lennék. Visszaolvasom a beszélgetéseinket facebook-on, az elküldött smseket, ugyan úgy nézem az adatlapját és a képeit...Normális ez? Lehet hülye kérdés tényleg, de nekem ez volt az első "komoly kapcsolatom" és fogalmam sincs hogy könnyíthetnék ezeken az érzéseken.

17/L


2013. máj. 11. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Pótoljam?
2013. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! nagyon hasonló helyzetben voltam már, az első gimis szerelmi sztorimmal, ami szintén csak pár hónapig tartott. szóval tudok neked segíteni. én azt vallom, hogy bármennyire is nehéz, nem szabad foglalkoznod vele, boldognak kell mutatnod magad, légy felszabadult, bulizz, mutasd azt, hogy jól alakulnak a dolgaid. csípd ki magad! ezt észre fogja venni. de semmiképpen ne keresd, nézd te is levegőnek őt! (tudom hogy nehéz, de csak így szerezheted vissza) ha ezeket betartod, nagy esély van rá hogy majd visszatér hozzád. én is sokáig reménytelennek éreztem az egészet, mert ő szakított pont ugyanezzel az indokkal, aztán mégis vissza akart jönni, mert okosan kezeltem a szakítás utáni helyzetet. de akkor már zárt ajtókon kopogtatott, mert volt bennem annyi büszkeség, hogy annyi megaláztatás és bunkó dolog után nem fogadtam vissza. látta, hogy boldog vagyok nélküle is, és ez nagyon zavarta. mosolyogj, próbálj meg erős lenni! pár hét és jelentkezni fog... ilyenek a tizenéves srácok. Remélem hamarosan találsz helyette mást aki jobban megbecsül. Gondolj arra, hogy mennyi rossz tulajdonsága van, ez segíthet felejteni. Sok sikert.
2013. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom! :)
2013. máj. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!