Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy barátom, de szeptembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátom, de szeptemberben végleg szakítottunk. (8 hónapig voltunk együtt). Azóta 1* összevesztünk és már nem beszélünk. Van új barátom, de mégis hiányzik a másik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
veled álmodok,meglátok egy helyet eszembe jut minden emlékkép,meghallok egy számot sírok.. De akivel most vagyok őt is szeretem,de néha nem akarom,hogy megöleljen,hozzám szóljon stb..:( segítsetek kérlek,hogy mit tegyek,mert ebbe belefogok őrülni..:/ :(
2013. jan. 28. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Költözz el a Marsra, az lesz a legegyszerűbb.
2013. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit.Foglalkozz a barátoddal és felejtsd el az exed
2013. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első válaszoló..köszönöm kedvességed: )) menj te..

második válaszoló..egy darabig sikerült.. de most újból ez van..:/

2013. jan. 28. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem 6 hónapja hagyott ott az exem, 4 hónapja van új kapcsolatom... Mostanában, azaz az elmúlt 2-3 hétben értem el odáig hogy már teljes mértékben a jelenlegi páromra tudok koncentrálni és nem gyötör a múlt... persze néha még előjönnek a fájó emlékek, de a páromat senkiért el nem hagynám, ezt a kapcsolatot fel nem adnám...
2013. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 1,5 évvel ezelőtt lett vége az előző barátommal,és ugyan van most is barátom,de még 1,5 év után sem tudom kiverni a fejemből az előzőt és NAGYON hiányzik.semmit nem tudsz tenni.ha valakit egyszer nagyon szerettünk,sosem lesz közömbös számunkra.Fog enyhülni a dolog,de a hiány mindig ott lesz.10-20 év múlva már könnyebb lesz.
2013. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!