Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódíthatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg, hogy felejtessem el a sérelmét?

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy kis kalandom egy nagyon kedves lánnyal. Bár őszintén megmondva én akkor nagyon csúnyán becsaptam...

Mikor megtudta, hogy barátnőm van elhajtott, azóta nem áll velem szóba, semmilyen megkeresésemre nem reagál.


Pár napra rá én szakítani akartam a barátnőmmel de azt mondta bármi a baj, megoldjuk. Nem voltam elég bátor, nem mondtam meg, hogy megkedveltem valaki mást, mellette maradtam. Majd mikor a barátnőm megtudta, hogy megcsaltam, kidobott.

Most eltelt félév a szakítás óta, a volt barátnőm békülni akar, de én már nem akarok tőle semmit nem érti meg, a másik lányt szapulja, k*rvázza, és zaklatja. Pedig ebben én voltam a ludas egyedül. Nem tudja elfogadni, hogy a lányt szeretném visszakapni.


Mit tegyek, hogy megbocsásson? Írtam emailt, kerestem facen, hívtam. Vártam rá a lakása előtt egy fél napot, ahol becsapta előttem az ajtót és azt mondta,csak azt szeretné ha eltűnnék.


Komolyan megszeretném vele próbálni, hogy nyerjem meg ismét a bizalmát, ha a lehetőségnek a legkisebb szikráját is kioltja. Teljesen megalázottnak érzem magam, de úgy érzem, hogy nem engedhetem el. S abba bízom ha kiéli a bosszúját talán meg tud majd bocsátani.


Szerintetek van esélyem nála?


2013. máj. 9. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem esélytelen :'D ez már veszett fejsze nyele, örülhetsz, hogy a volt barátnőd még szóbaáll veled, mert ennél már csak az lenne a rosszabb, ha mind2 lexarna téged, viszont akkor mázlid volt, hogy a volt barátnőd megbocsátott, te meg inkább azt akarod megnyerni/meghódítani aki lexart és még most is lexar téged? :'D esélytelen
2013. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 Ezek szerinte te a volt nő vagy aki ku.vázza másik nőt.


Szerintem hoppon fogsz maradni:DD még akkor is ha az a másik nő nem kezd a taggal:D

2013. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva ez most lehet szemétség megint a részemről, 25 évesen menő volt, hogy egy 35 éves nőt kefélgetek.


Még azt mondom egy ideig szerettem is. De nem volt olyan jelentős, a szex viszont jó volt vele, ettől függetlenül sokszor félreléptem.


De megöregedett, neki ott van a lánya, csak neki él már szinte. Én még most vagyok 30 ő 40.


Ezt a lányt pedig nagyon szeretném. Fergeteges volt vele szex. Az exem meg csak azért akar vissza, hogy legyen aki megkúrelja, meg segíti, mert ennyi idősen, gyerekkel fiatal pasinak már nem fog kelleni, ő meg eddig mindig a fiatalabbakat fogyasztotta. Ennek jobb hogy vége.


A másik lányt kívánja a legutolsó porcikám is, vele el tudnám képzelni, hogy lenyugodjak, családot alapítsak. Meg valljuk be, fiatalabb ( 22 éves) és sokkal intenzívebb kapcsolatunk lehetne, hiszen nincsen gyereke. Együtt élhetnénk meg nagyon sok mindent, amit az exemmel nem tudtam és nem is tudnék soha!

2013. máj. 9. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:

3 Kérdező, koptasd le az idősebb nőt, fog még erölködni, de ne foglalkozz vele..:)


Drukkolok nektek:)

2013. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 ezt most nekem írtad? -_-"

Kérdező

Te figyu már, hogy néz ki az a 40 éves nő? És a lánya elmúlt már 18? :)

2013. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
undoritó vagy!! épeszü nő nem kezd ki veled... szenvedést okozol magad köröl mindenkinek buta és éretlen vagy egy párkapcsolahoz. ásd el magad
2013. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon csúnyán elbasztad magyarul...

Gondold át h melyiket akarod helyrehozni.

Csúnya dolog volt megcsalni a barátnőd...

Beszélj mind kettőjükkel.

2013. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!