Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódíthatnám vissza?

Figyelt kérdés

az van ha pasimmal 3 hónapja szakítottunk (azért mert én ideiglenesen apumhoz költöztem, messzebb tőle és nem tudtunk találkozni, sokat veszekedtünk emiatt).

visszaköltöztem a faluba ahol laktam utoljára, és találkoztam x-el..nem tudtam elfelejteni őt a 3 hónap alatt...neki volt egy bnője ez idő alatt, csak 1 hónapig jártak (azt mondta a srác h még szeret, de már nem annyira és h a csaj egy kicsit elfelejtetett engem..)

nagyon szeretem a srácot és iszonyatosan bánom, hogy elengedtem és nem tartottam ki...azt hittem neki is igy jobb lesz mert akkor talál egy olyan láyt aki tényleg hozzá illik...és most amilyen erővel azon voltam h elfelejtsem, most olyan erővel vagyok azon hogy visszaszerezzem..

mit tennétek ebben a helyzetben? hogyan szereznétek vissza az exeteket?



2013. márc. 26. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdj el beszélgetni vele, találkozgassatok, mint egy teljesen friss kapcsolat elején.

Ez egy olyan szakítóok...ami hogy is mondjam, megoldható lett volna. Buta ok, mert nem tér el a jövőkép, nincsenek áthidalhatatlan jellembeli különbségek, legalább mi itt, gyakorin nem tudunk róla.

2013. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!