Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem nem tabu a haverjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem tabu a haverjaim/barátaim ex-női? Illetve az exeim barátnői?

Figyelt kérdés
A héten kétszer is előfordult a társaságomban hogy két különböző exemre mentek rá a haverjaim. Az egyikük hullába volt, és irtózatosan megbánta, látszott rajta. A másik viszont józan volt, és nagyon jól tudta hogy mit csinál, de szerinte ez nem olyan súlyos dolog. (3 hete szakítottam a csajjal, és van jelenleg bnőm, de ennek ellenére borzasztóan zavar.) Tényleg nem az? Ez csak szerintem gáz, és én reagálom túl? Csak nekem nem ér annyit egyetlen nő sem, hogy kockáztassam érte vmelyik barátságom?! Mi a véleményetek erről a témáról?

2013. máj. 9. 00:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hogy kivel járjanak vagy baratkozzanak. próbáld meg elfogadni a helyzetet. bocsi a sok hibáért csak telorol vagyok. Holnap írók rendesen is. Még az is lehet hogy az én exem vagy.?Korod szabad tudni? Nem szívesen jönnek össze a haverjaval én sem bár nem mert meg mindig piszkosul szeretem öt. de nem zavarna ha látnám meg szerintem öt sem felnőtt emberek vagyunk tudjuk helyen kezelni a dolgot. 24/L voltam,előző.
2013. máj. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezt, a használt punci az használt punci, most kit érdekel?

Ha én levetek egy elhasznált ruhadarabot tőlem akárki használhatja.

2013. máj. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

@10-11-es válaszoló. 24 éves vagyok. Biztos hogy nem te vagy a szóban forgó leányzó, és nem is hiszem hogy exek lennénk :)

Amúgy persze nyilván nem tilthatom meg, és nem is kéne h közöm legyen hozzá és minden más esetben tényleg baromira nem érdeklne hogy kivel mit csinál.

Az első srác aki mondta h megtörtént a dolog, láttam rajta h tök őszinte és szarul érzi magát, azonnal elmondta a dolgot amint lehetett és nem akarja kockáztatni a barátságunkat. Én pedig hát meglepődtem, de amúgy azt hiszem tök megértő voltam és komolyan még az sem zavarna ha összejönnének, sőt akár még a társaságba is kibírnám a jelenlétét.

A másik viszont felhúzott a pökhendi stílusával, azzal hogy 3 napra rá mondta el, közbe kedélyesen dumálgattunk fb-on, valamint (és főleg) azzal hogy megpróbálta nekem erkölcsi és morális alapon legitimizálni az egészet (ezt persze már nem szemtől szemben), mikor amúgy nála ez már bőven nem az első ilyen v. hasonló eset. (Az egyik társaságbeli srác bnőjének a szeretője volt kvázi.) Ilyen embertől nem tűrök el ilyen jellegű kritikát.

2013. máj. 9. 08:53
 14/17 anonim ***** válasza:

Az exem az egyik legjobb barátnőmmel jött össze a szakítás után... Nem sajnálom a lánytól, és tök jó, hogy boldogok együtt, de a barátságunk megromlott, nem tudnak a szemembe nézni, szégyellik magukat vagy én nem tudom. Sajnálm az elveszített barátságot.

Szerintem ez alapvetően tirpákság. Vagyis meggondolatlanság. Rengeteg kellemetlen szituációt szül ez a lépés, szvsz mér csak ezért sem éri meg. :/

2013. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Értelek kérdező. Azzal a pökhendi taggal ne foglalkozz, nem is érdemli meg, nem fontos neki a barátságotok ha igy viselkedik.

Az exet megpróbálhatod levegőnek nézni ha véletlen összejönnének és beviszi a társaságba. De feszélyezni fogja mindkettejüket és Téged is. Magam részéről azt hiszem tudnék vele közvetlen és barátságos lenni a múlt ellenére hisz lezártuk és békében váltunk el. Nem kell puszipajtásnak lenni csak udvariasnak és kedvesnek annyira amennyire egy idegennel lennél. Ha meglátom az utcán akkor is mosolygok és váltunk pár szót. A baráti körben sem kell ennél több véleményem szerint, csak ne fujjatok egymásra mert az senkinek sem jó.

2013. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nincsenek barátaim és ennek csak előnyei vannak.
2013. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó kívánom sose gyere rá hogy ez nem igaz..

Ezt a kockázatot én valahogy bevállalnám a barátaimért cserébe.

2013. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!