Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem nem tabu a haverjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem tabu a haverjaim/barátaim ex-női? Illetve az exeim barátnői?

Figyelt kérdés
A héten kétszer is előfordult a társaságomban hogy két különböző exemre mentek rá a haverjaim. Az egyikük hullába volt, és irtózatosan megbánta, látszott rajta. A másik viszont józan volt, és nagyon jól tudta hogy mit csinál, de szerinte ez nem olyan súlyos dolog. (3 hete szakítottam a csajjal, és van jelenleg bnőm, de ennek ellenére borzasztóan zavar.) Tényleg nem az? Ez csak szerintem gáz, és én reagálom túl? Csak nekem nem ér annyit egyetlen nő sem, hogy kockáztassam érte vmelyik barátságom?! Mi a véleményetek erről a témáról?

2013. máj. 9. 00:28
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mmint bocsánat. A Kérdés így néz ki: Csak nekem tabu? A "nem" nem kell. :)
2013. máj. 9. 00:30
 2/17 anonim ***** válasza:
Szvsz elég nagy f.szkalapság. Én max köszönök nekik, beszélgetek velük ha jóban voltunk, de azért rá nem mászok.
2013. máj. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A pasik ezt általában tabuként szokták kezelni, nálunk lányoknál más a helyzet. Mondjuk mi meg általában mesélünk a pasiról annyit, hogy a barátnőnk ne akarjon vele kezdeni.
2013. máj. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

csak megkérdezem, mert engem ilyen marhaság nem érint, de komolyan már szakítottál, nem mindegy kivel fog utánad dugni?

az ő dolguk, a gyertyát nem tartod

bár ez az én véleményem N

2013. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A legkevésbé sem zavarna és érdekelne ha ez bárki mással történne. Az a legérdekesebb hogy kajak féltékeny (egyáltalán nem vagyok amúgy féltékeny típus egy kapcsolatban) vagyok, vagy nem is tudom...sajnálom tőle. Úgy érzem hogy a srác bőven-bőven szinten aluli a csajhoz képest, és mellesleg úgy is érzem hogy elárult. Full flegmába közölte hogy ez van, sprite. Annyi márkás csaj van, miért az én levetett ruháimat kell használni(elnézést)? Felfoghatatlan számomra, sose jutna eszembe.
2013. máj. 9. 00:46
 6/17 anonim ***** válasza:
miért érdekel, ha már van barátnőd? N
2013. máj. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem az felfoghatatlan, hogy így beszélsz a ex-barátnőidről és a barátaidról.
2013. máj. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hogy beszélek róluk? Nyilván a szennyes csak erősen képletes volt baromira nem így gondolom. A haverom -akit legalábbis annak gondoltam- eléggé leírta már magát, nem csak ezzel a húzással.

De amúgy mutasson már valaki olyan embert aki tapsikolna örömében, ha az exe visszakerülne a társaságba vmelyik haverja oldalán, má elnézést.

2013. máj. 9. 01:09
 9/17 anonim válasza:
Hát ez erősen függ attól, hogy mennyire van az ember jóban a haverjával. Mert szerintem ez egy íratlan szabály fiúk között, hogyha a haver tényleg nagyon benne volt egy kapcsolatban a volt barátnőjével, akkor nem mászunk rá utána... Meg persze nem hozzuk vissza a társaságba a csajt, mert az eléggé kellemetlen. Legalábbis értelmes, normális barát nem tenné. Ezek szerint nem vagy annyira fontos a haverjaidnak mint gondolod. Mármint én ezt szűrném le a dologból...
2013. máj. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és két haverja is próbálkozott az exnek. én szeretnék visszakerülni a tarsaságba mert nagyon megszerettem őket de nem ilyen áron.. úgy gondolom én is hogy tabu de a haverjainak nem az. ráadásul meg friss. a dolog azt se tartottak tiszteletben. az exem véleménye amúgy nem érdekel ha látnám a haver körben nem zavarna meg szerintem öt sem de et nem tilthtod meg nekik igazából hogy
2013. máj. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!