Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik nektek a fontosabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nektek a fontosabb? Szerelem vagy szeretet? Adjatok tanácsot pls

Figyelt kérdés

Szóval: Kilépnél egy olyan párkapcsolatból, amiben az elején jól érezted magad, de nem is voltál sose igazán szerelmes abba a személybe csak úgy érezted, és régen jobb volt... De most megtaláltad az igazit, de neked is és neki is komoly kapcsolata van, és még messze is laktok egymástól...De tudod, érzed, hogy őt tudnád szeretni igazán, de nem várhatod el, hogy dobja miattad a menyasszonyát...Pedig ő is tudna szeretni...

Tudom, hogy ennek semmi jövője, de annyira nehéz lemondanom róla:( sokat chatelünk, meg email-ezünk a párjaink tudta nélkül de sose csalnánk meg a párunkat, és szakítani is nehéz lenne...Adjatok tippeket, hogyan felejtsem el Őt...Annyira nehéz...És mit tegyek, hogy a párommal jobb legyen a kapcsolat?


2009. szept. 29. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy el szeretnéd felejteni? Ismerős a helyzeted. Hasonlít az enyémhez. Annyi a különbség, hogy én kockáztattam, és szakítottam a vőlegényemmel. És hogy őszinte legyek, nem bántam meg a döntésemet. Ha nem vagy boldog a pároddal akkor merj kockáztatni!!! Így csak megfosztod magadat a boldogságtól. Állandóan azon fogsz gondolkodni, hogy mi lett volna ha kockáztatsz. Ha a másik srác is úgy érez irántad, ahogy te iránta, akkor szerintem beszélj vele és mond meg neki,hogy ő is szakítson és legyetek együtt. Ez csak az én véleményem. Hallgass meg azért több véleményt is, de a döntést neked kell meghozni, hiszen te tudod, hogy mit érzel.
2009. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát...nemtudom.

Hány évesek vagytok? És ezekszerint a srácnak menyasszonya van???

Mert valamiért mégiscsak megkérte a lány kezét...és nemhinném h csak szeretetből...

És mennyi a távolság köztetek?

Szerintem azért mérlegelj, h ha szakítanátok is mindketten a párotokkal, akkor melyikőtök költözne kihez, vagy egyáltalán hogyan lenne ez az egész....

2009. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a másik sráccal, hogy ő érted otthagyná-e a csajt és ha tuti, akkor te is tedd meg a lépéseket!!! Legyetek végre boldogok!!!!!! :)
2009. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Azt írod: "sose csalnánk meg a párunkat"

Már megtettétek, és ha szeretitek egymást, egy érzelmi, szerelmi alapon működő kötödés, lelkiekben inkább megcsalás, mintha "csak" félre lép valamelyik fél.

Hidd el, tudom mit beszélek.

2009. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!