Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban melyik a fontosabb a szerelem vagy a szeretet?

Figyelt kérdés

A párommal kb.2 éve vagyunk együtt megszakításokkal, de ugy érzem már nem szerelmes belém, csak szeret! Én persze szerelmes vagyok mint a nagyágyú! :( Nincs erőm otthagyni, mert tulságosan szeretem! Az a leggázabb, hogy nem érzem azt hogy kívánna! Régóta nem voltunk együtt. Viszont odajön, puszilgat, ölelget. Nem jár el sehova. Megcsalni tuti nem csal meg! Szóval ebből gondolom, hogy ez már csak szeretet!

De lehet így élni???


2009. ápr. 20. 11:08
 1/7 Thurston ***** válasza:
85%
Az ember kábé két évig képes szerelmet érezni. Utána tulajdonképpen már nem bírja a szervezete. Ha szeret téged, az nagyon jó, mert a szeretet sokkal kevésbé hormonális, sokkal inkább észérveken alapuló érzés. A lángoló szerelmet pedig fel lehet éleszteni időnként. Már ha a szeretet megvan.
2009. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egy kapcsolat első pár évében a szerelem a fontos. utána vagy teljesen kihűlnek az érzelmek, vagy átalakul szeretetté. ez a normális menete a dolgoknak. időnként újra fel tud lángolni, de az szerintem nem létezik, hogy egy pár örökkön örökké totál szerelmes legyen a másikba.
2009. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

3 évig voltam hasonló helyzetben,igaz,én voltam az,aki már nem volt szerelmes,és aztán szakítottunk is végleg.

Ez van...ami nem megy,nem kell erőltetni,mert csak rosszabb lesz.

2009. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Te így az életben nem fogod megtalálni a párodat, csak sodródni fogsz egyik kapcsolatból a másikba.


Kedves kérdező!


Én inkább azt mondanám, hogy részéről eléggé kihűltek az érzelmek. A szeretet nem azt jelenti, hogy nem kíván. Ha ez a helyzet, akkor ideje lenne elbeszélgetni egymással. Én sem vagyok már négy év után szerelmes, de ettől még imádok odabújni hozzá, szeretkezni vele. Üljetek le, és beszéljétek át az egészet: hogyan érez ő irántad, Te iránt. És ha azt mondja, hogy ugyanúgy szeret, mint eddig, akkor mondd meg neki, hogy Te ezt nem így érzékeled.

2009. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már annyiszor próbáltam vele beszélgetni erről, de olyankor idegbeteg lesz és vagy elkezd velem ordibálni, hogy most hagyjam békén, vagy pedig nem válaszol semmire sem!

Azt nemértem hogy ha nem szeret már miért nem enged el?? Mert már párszor összepakoltam a cuccomat (amugy együtt lakunk) és mindig odajött hogy jól meggondoltam-e? Aztán odabújik, én persze ilyenkor elgyengülök és nem megyek sehova! :(

2009. ápr. 20. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző kommented alapján úgy gondolom számára a szeretet fontosabb! Nem bír elengedni, mert nagyon szeret emberileg!
2009. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2009. ápr. 20. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!