Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzem néha hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem néha hogy nem szeretem, de ha szakítunk sírok és hiányzik akkor mi van? :///

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Akkor hulye piccsa vagy
2013. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Társfüggőség van.
2013. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor mégis csak szereted.
2013. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet... mi szakítottunk, és 3 hónapja utána sírok... hidd el, nem éri meg :(
2013. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nem szereted még is hiányzik akkor szerintem ez az úgy nevezett "megszokás".
2013. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyszer bírd ki, hogy a szakítás után (mindenfajta sírás, hiszti ellenére sem) nem békülsz ki vele rögtön, hanem legalább adsz egy hónapot magadnak, hogy letisztuljanak az érzéseid. Na, ha még ekkor is sírnál utána, akkor mellette a helyed, és akkor tényleg csak egy hiszti ez az egész, de ha már jobban érzed magad és nem akarsz mindenáron visszamenni hozzá, akkor jó döntés volt a szakítás.

Én hosszú idő után hagytam ott a barátomat (akkor már tetszett valaki más), de így is két hétbe telt, mire sírás nélkül tudtam rá gondolni, pedig én akartam a szakítást. És kitartottam, nem bántam meg, mert nem volt már helyünk egymás mellett.

2013. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Zsuzsi?
2013. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5 Ha okosat nem tudsz, butaságot minek irsz?:D
2013. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
butácska vagy
2013. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért irjátok, hogy buta? Normális emberi érzés. Ilyen ambivalens érzelmek jellemzőek egy emberre szívügyek tekintetében. Én se tudom soha hányadán állok pedig nem vagyok már mai csirke.
2013. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!