Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan nagy baj ha túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy baj ha túl kedves vagy a nőkkel?

Figyelt kérdés

Barátaim, lánybarátok mind azt mondják, hogy azért nem jön össze normális kapcsolatom, mert túl kedves vagyok a nőkkel és az lúzerség, férfiatlan dolog.

Valóban nagyon szeretek törődni a párommal, gondoskodni, tutyujgatni őket. Ez valóban ilyen nagy gond lenne


2013. máj. 6. 16:45
1 2
 11/11 banyamanya válasza:

Szerintem sem baj. Csak idő kell a lányoknak, hogy felfogják, kik is az igazán normális pasik.

Nem lúzerség, és nem is férfiatlan. Csak nagyon rámennek a kézzel fogható dolgokra. Tehát ha nagyobb a szája, ha magasabb, ha izmosabb, etc. Az ilyenek mellett úgy gondolják, biztonságban vannak.

Pedig szerintem Te is tudnál nekik biztonságot adni, csak teljesen máshogy.

2013. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!