Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
Már több éve együtt vagyok a párommal, minden rendben van köztünk, csak vannak napok amikor nem érzem magam elég jónak hozzá, veszítek kicsit az önbizalmamból, nem látom magam elég nőiesnek és szépnek, (pedig az alakommal és egyéb dolgokkal sincsen baj) és ezek miatt ok nélkül generálom magamnak, hogy biztosan elhagy, pedig tényleg semmi esély nincs rá. Mindig dicséri a megjelenésemet stb, de mégis néha kevesebbnek érzem magam. Mit tegyek ilyenkor?
2013. máj. 6. 13:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja még azt kifelejtettem, hogy amikor így érzem magam és ő a munkájából kifolyólag nagyobb önbizalommal rendelkező lányok körében van féltékenynek érzem magam, és úgy érzem el fog hagyni egy több önbizalmas lányért... ez tudom, hogy hülyeség és nem lesz így de mégis erre gondolok amikor elgyengülök
2013. máj. 6. 13:11
 2/2 anonim válasza:
Mosolyogj sokat, és hidd el ha szeret akkor a hibáiddal és a jó tulajdonságaiddal együtt szeret. Próbáld elhinni magadról hogy különleges vagy és ami igaz is hogy csak egy van belőled.:)
2013. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!