Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
Nincs önbizalmam és ez a legjobban a párkapcsolatomban jelenik meg. Pedig nem vagyok csúnya lány sőőt...szeretnek engem nagyon a fiúk meg megnéznek, utánam fordulnak és a párom is odáig van értem és ezt mindig is hangoztatja de én nem hiszem el,hogy szép vagyok. Főleg akkor érzem rosszul magam mikor a párom megnéz egy másik nőt vagy megdícséri egy lány ismerősét meg ilyenek....akkor teljesen úgy érzem,hogy azok a lányok szebbek és én egy nagy 0 vagyok. A párom ilyenkor mindig azt mondja,hogy ne hisztizzek már, hát gyönyörű vagyok meg neki teljesen megfelelek. de még is annyira felemészt ez az érzés. tudom ez már beteges. kérlek segítsetek!
2013. ápr. 20. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.
2013. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyunk egyedül ez már biztos! Tuti léteznek a földönkívüliek.

És látod?? Nekik sincs önbizalmuk, félnek leszállni közénk és beszélgetni velünk, félnek h majd rondánák tartjuk őket.

2013. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Vagy azért nem szállnak le közénk mert ők tartanak minket rondának! :O
2013. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

van pasid, és megnéznek a fiúk


mit szeretnél még?

2013. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is egy verzió!
2013. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!