Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha iszonyatosan féltékeny vagyok a páromra és midenkiben a vetélytársat látom?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 23:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyet véss a fejedbe az összes nőtársammal együtt:

AKIT LEHET VINNI,AZT VIGYÉK!Egyébként szerintem nem fog megcsalni.(ezt onnan szűrtem le,hogy biztosan érzi,hogy szereted..mert félted.)-félsz attól,hogy elveszted.Szerintem ez lehet jó dolog,de lehet,hogy már beteges is..és tök felesleges!

2013. máj. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ennyire féltékeny, viszont ha boltban vagyunk és jól néz ki a lány és látom a barátomon, hogy félszemmel is de végignéz rajta, az nekem is rosszul esik. Általában ilyenkor nem is szólok hozzá, nyilván ő azt sem tudja, hogy mi bajom van, csak kérdezgeti, hogy "mi a baj?" Aztán egy idő múlva elmúlik ez az érzés, persze neki nem szoktam mondani, hogy miért "haragszom rá", nem akarom belőle balhét. Egy fél óra múlva kb elmúlik ez az érzés és minden megy a régiben. Tudom, hogy nekem is önértékelési problémáim vannak, de ha Veled is ilyesmi történik próbálj legkisebb hangot adni neki, nehogy elveszítsd emiatt a párod, mert az ilyesmit nem bírják sokáig a férfiak.


19/N

2013. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltékeny vagyok, emiatt már régóta haldoklik a kapcsolatunk, viszont én arra jöttem rá hogy ez nem csak az én hibám. Mindennek oka van. A párom látványosan megnézi a szép lányokat az utcán, facebookon próbált lányokkal ismerkedni (mert kell neki a visszaigazolás hogy még mindig bejön nekük), folyamatosan nézegeti magát a tükörben és engem kérdezget hogy ugy-e milyen jól néz ki? (mert naponta jár edzőterembe) ahelyett hogy néha inkább engem dícsérne maga helyett...hogy kicsit növelje az önbizalmam, amit már teljesen lerombolt...hogy miért vagyok vele? mert szeretem sajnos, ezek után is. Ezt csak azért írtam le hogy vegyétek észre hogy nem mindig a féltékeny fél a hibás egyedül...
2013. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Kérdező! Ahogy többen is írták előttem, a féltékenység az önbizalomhiányból ered. Nem bízol eléggé magadban, azt hiszed nem vagy elég jó a párodnak és, hogy felteszed a kérdést, hogy miért is van ő melletted?


Ez gyakran abból ered, hogy esetleg te is volt, hogy már megcsaltad a párod a tudta nélkül, vagy kapcsolat közben nézegettél másokat, de letagadtad.


Szerintem minden pasi megnézi a jó nőket, nincs kivétel. A különbség az, hogy van aki bevallja és tud erről őszintén beszélni, akár arról, hogy Láttad, hogy kidobta a mellét az a csaj? A másik típus meg szigorúan tagad, hogy ááhh, neeeem drágám, soha nem néznék meg mást rajtad kívül...


Mindenki eldöntheti magának, hogy melyik az őszintébb.

2013. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!