Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan érzem magam....

Iszonyatosan érzem magam. Legszívesebben meghalnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy kapcsolatomnak, én hagytam ott őt több dolog miatt is. Annyira sikerült magát túltennie rajtam, hogy már más nővel van. Nem ez bánt, hanem hogy átnéz rajtam...


Ettől rettegtem, hogy teljesen elveszítem, hogy barátként sem lesz mellettem...


Egy csomó gyógyszert vettem már be, de egyszerűen nem használ...


2011. dec. 27. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Ekkora buta,szánalmas embert mint te..Mégis mit vártál? Ott hagytad,eldobtad magadtól.Az ok teljesen mindegy,ha már oda jutottál,hogy szakítasz vele,akkor annak oka is van..De mégis mit vártál? Hogy barátod marad? Hogy nem érzi sértve magát hogy elhagyták?(még ha meg is érdemelte?)

Te meg be is gyógyszerezel?? Ilyen bolondot!

Inkább örülnöd kéne,hogy megszabadultál egy link alaktól,és élvezni ez életet..Ha ez nem megy,akkor sok sikert a további rombolásban..(másra nem lennél jó,ha te magad is így gondolod)

2011. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Keresd fel a barátaidat, akikben megbízol, és mondd el nekik, mi bánt. Ők fognak tudni neked segíteni talpra állni, mivel ismernek és így te sem leszel egyedül.
2011. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Hat nem vagy piskota!!!
2011. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

OLVASD EL:


OSHO-INTIMITÁS

2011. dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Keress te is valakit és sírd ki magad a vállán.
2011. dec. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebből is látszik, hogy jól döntöttél, amikor szakítottál, nem jelentettél neki semmit, sem mint nő, sem mint ember. Ezért az alakért sírsz? Megbántottad az önérzetét, most kutyaharapást szőrével gyógyít, és örül, hogy ennyire szarul érzed magad. Ettől hízik aztán a mája.

Ne gyógyszert vegyél be, hanem beszélgess valakivel. Ha nincs senkivel, velem is lehet.

2011. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudod a sebekre az egyetlen gyógyír az idő. Természetesen vannak olyanok, amiket egy életen át hordozunk, amik sosem gyógyulnak. De... Ha jól megnézed a szituációt, neki már más van, tehát az érzései irántad megszűntek, talán nem is voltak. Fájjon, hogy látod mással, ettől tisztul majd ki a tudatod és térsz észhez. Barátként? Érdekes. Akit én egyszer szerettem, akiért égtem, nem tudom a barát szerepébe áthelyezni. A barátaimat sosem csókoltam meg, nem súgtam a fülükbe, hogy szeretem, sosem bújtam hozzájuk este, stb. Nem tudnál elvonatkoztatni. Feszengenétek csak. Főleg, mikor elkezdenétek témázni arról, hogy a másiknak épp kialakulóban van valami. Fájna, hidd el. Hagyni kell hadd menjen, ő már nem a tiéd és te sem az övé.
2011. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk abból is látszik, hogy egy felfuvalkodott hisztérika vagy, hogy a neked nem tetsző válaszokat kimoderáltatod. De akkor meg minek teszel fel egyáltalán kérdéseket, ha az igazságot nem bírod elviselni?
2011. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy választ sem moderáltattam ki, de köszi a jellemzést.
2011. dec. 28. 10:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Hm. akkor bocs. Nem tudom, hova tűnt.
2011. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!