Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy azért nem jöttetek össze egy lánnyal mert biztosak voltatok benne, hogy lecserél titeket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy én vagyok a hibás amiért szép lányokkal kavarok, de általában nem is szoktam másnap megkeresni őket emiatt.. Viszont azt a lányt akivel most voltam nagyon megkedveltem és úgy érzem lehetne esélyem összejönni vele... A gond csak, hogy túl szép lány, hogy velem randizzon és elég valószínűnek tartom, hogy hamar lecserélne egy jobb, izmosabb, jóképűbb srácra... (Én nem vagyok ezek közül egyik sem). Lehet jobb lenne ha nem is írnék neki vissza, ezáltal elkerülnék egy pofáraesést?
2013. máj. 5. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyávaság sosem kifizetődő:D
2013. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megpróbálsz összejönni egy lánnyal majd kiderül, hogy dob e, vagy sem. Ha nem dob, mit csinálsz?

Ha nem próbálkozol hogyan derül ki, hogy mi lesz?

Ha jó csajt akarsz, akkor próbálkozni kell! Ha nem próbálkozol, sosem lesz jó csajod.

De ezzel a mentalitással tényleg sosem lesz!

2013. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pain for Pleasure ***** válasza:

Aki nem kockáztat, az nem is nyerhet.

Bunkóság lenne a részedről, ha csak úgy szó nélkül lelépnél.

Ne legyél ilyen kishitű, lehet, hogy az ő szemében egy görög isten vagy. :)

2013. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"hamar lecserélne egy jobb, izmosabb, jóképűbb srácra... "


igen, vagy egy rosszabb képű, kevésbé izmosra, aki elő tudja adni magát, és van önbizalma...

próbálj nála szerencsét, ne hagyd meg másnak a lányt ebből kiindulva!! ha már összejött veled, és te se csak a külsejét nézted, belsőleg is értékes, kedves, normális, akkor csak nem fog elhagyni egy ilyen miatt!!! de amiatt, hogy ettől tiszta paranoiás vagy, attól lehet...

(nekem volt egy barátom, aki állandóan azt mondogatta, hogy másnak úgyse kellene. nem tartottam ezt igaznak, viszont taszító volt számomra, hogy ezt hangoztatja.)

2013. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok :)
2013. máj. 5. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!