Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lanyok/18-25/ kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lanyok/18-25/ kellene nektek egy papucs ferj?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem úgy kerestem a párom, hogy papucs legyen. De ő mégis ilyen. De ki sem bírná mellettem egy irányító típus :-)
2013. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arany középút. A totál papucs kikészítene idegileg. Utálnám, ha olyan pasim lenne, mintha örökbe fogadtam volna egy gyereket, akiről gondoskodnom kell, és minden döntés súlya rajtam lenne. Nekem határozott, kemény pasim van, aki néha olyan mint egy kiképzőtiszt, de csak ami a rendet illeti a lakásban. Lesikítja a hajam egy ottfelejtett ruhadarab miatt is. Viszont maximálisan biztonságban érzem magam mellette. Tudom, hogy nem hagyna cserben semmilyen helyzetben.
2013. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék egy ilyen típusú pasival együtt lenni túl sokáig, mert én azt szeretem, ha egy pasi az irányító a kapcsolatban. Persze ne szabjon meg mindent, de az sem jó, ha nem bír önállóan cselekedni, mert mindig azt nézi, hogy a kedvemre tegyen és "papucsoskodjon" :D 19/L
2013. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem azon múlik, hogy szeretem-e a másikat, hogy papucs, vagy nem papucs. És képtelen lennék amiatt dobni a nagy Ő-t, mert valaki papucsnak gondolja. Egyébként sztem az, hogy mindent megtesz érted/neked lehet, hogy azért van, mert szeret. 19/L
2013. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!