Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyértelműen megcsalt. Ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelműen megcsalt. Ő nem tudja, hogy én tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal hat éve vagyunk együtt, ebből 2 év házasság. Mindketten dolgozunk, ő nyolc órában én tízben. Mostanság sokat morgott mert megkértem, hogy ha előbb ér haza, akkor segítsen be a ház körüli dolgokban. Nem kérem én, hogy főzzön meg mosogasson, de a füvet lenyírhatná az udvaron meg a bokrokat. Eddig azt is én csináltam míg ő elvolt a tv előtt. Nem nagyon tetszett neki. Burokban nevelkedett, anyóspajtás a mai napig úgy bánik vele, mint egy háromévessel. Kiszedi a tányérjára az ételt, kihúzza alóla a széket ha fel akar állni az asztaltól stb. Emiatt is sokat veszekedtünk, mert én ezt nem csinálom vele. Megmondtam neki, hogy szedje össze magát mert egyedül nem bírom. A fejemhez vágta, hogy mellettem nem lehet férfi a férfi. (Közben fel sem állt a számítógép elől). Azt mondta leszipolyozom. Jelzem, a hátsója még most is ki van nyalva, hogy nem lakik otthon. Mindössze a kert rendben tartását kértem tőle, (ez heti 2 alkalom) abból is csak a fűnyírást meg a bokrok megmetszését.

Két hétig érződött közöttünk a feszültség, amikor egyik este nagyon boldogan jött haza. Megölelt, megcsókolt, vigyorgott mint a vadalma. Közben női parfümtől bűzlött és a gallérján hátul, ahol ő nem láthatta rúzslenyomatos volt az inge meg a nyaka. És 20 perc alatt jött vagy 6 sms neki. Nem szeretek vádaskodni meg hisztit csapni, úgyhogy bementem a fürdőbe, amikor zuhanyzott és megnéztem neki. Egyértelműen kielégült az elmúlt pár órában. Azóta mintha bántaná a lelkiismeret, nem ül a tv előtt, megcsinálja a fűnyírást, és mikor este én még mosogattam, ő felállt és odajött törölgetni. Közben nagyon jó kedve volt. Azóta nem tapasztaltam semmilyen "jelet" de a telefonját dugja előlem a zsebébe, még otthon is. Mintha valaha belenéztem volna... még az engedélyével se nyúltam hozzá soha.

És akkor a Joker információ: gyereket várok.


Várom a javaslatokat. Nagyon szépen köszönöm!


2013. máj. 3. 13:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nehezen, de bírnám egyedül a picivel. Olyan a munkahelyem, hogy eldönthetem, otthon vagy irodában dolgozom. Két diplomám van, ezáltal több melót is tudok vállalni úgy, hogy közben ellátom anyai kötelességeimet. Az abortusz szóba sem jöhet, nagyon ellene vagyok. És én már éreztem, hogy valami nincs rendben közöttünk, ezért nem akartam gyereket. Védekezés mellett estem teherbe. Még a sors is ellenem játszik.


És még valami. A párom nem volt ilyen ezelőtt. Én meg belezúgtam, mint vak a gödörbe. Főnyereménynek gondoltam és az első időszakban az is volt.

Azt hiszem, az is bánthatta, hogy többet kerestem nála. Egy férfinél ez is megkeserítheti a mindennapokat, nem?

2013. máj. 3. 13:57
 12/18 anonim ***** válasza:

'Nem szeretek vádaskodni meg hisztit csapni'


Akkor most tegyel kivetelt, es hisztizz egy nagyot (termeszetesen joggal), es nyugodtan vezesd le az elmult idoszakban elfojtott feszultseget rajta. Teljesen nyugodtan.


Nem most kell a hidegver, most pontosan az tenne jot neked, ha leuvoltened a fejet a haja alol.

2013. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem, az is bánthatta, hogy többet kerestem nála. Egy férfinél ez is megkeserítheti a mindennapokat, nem?"


Szerencséje van, hogy még védekeznie se kell, megteszed helyette.

2013. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Még ha igaz is, hogy nem zavarta a nagyobb kereseted, ez akkor se ok semmire.
2013. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne ítélkezni fölötte ha nem halljuk az ő verzióját is. Úgy írtad itt le a dolgokat, mintha te lennél a megtestesült tökéletesség ő meg maga a sátán. Szerintem ennél árnyaltabb a dolog. Biztos vagyok benne, hogy te is felelős vagy amiért megromlott a viszonyotok. Ha állandóan csak cseszegeted akkor ne csodálkozz hogy keres egy nőt akitől kedvességet és tiszteletet kap.
2013. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

'Nehéz lenne ítélkezni fölötte ha nem halljuk az ő verzióját is.'


Jajaja, de attol meg megcsalta, nem? De. Paraszt dolog? De.


Ettol fuggetlenul felpontoztalak, mert a cseszegetesnek ez a vege.

2013. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondom, hogy jól tette hogy megcsalta. Az egy gerinctelen dolog. Én csak azt mondom hogy az érzelmi elhidegülés a legtöbbször megcsaláshoz vezet (kivéve persze nagyon erős jellemű embereknél).

Nem tudom megmondani mit tegyen a kérdező mert nem ismerjük azokat a részleteket amiből esetleg kiderúlne hogy menthető-e még a kapcsolat. Ha nem menthető akkor szerintem a válás marad utolsó lehetőségnek. De első nekifutásra érdemes lenne megbeszélni a dolgokat, higgadtan, kiabálás és vádaskodás nélkül. Sokszor fél óra őszinte higgadt átgondolt beszélgetés több problémát megold mint egy életen át tartó cseszegetés vitatkozás, vádaskodás.

2013. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek. Ha nem lennél terhes, azt mondanám, hogy dobd ki, mert megcsalt. Így viszont kicsit bonyolultabb.

Próbáld meg megbeszélni vele a dolgot! Ő tud a babáról? Örül neki? Ki tudja, lehet, hogy még helyre lehet hozni a dolgokat. Ha viszont nem változik, hagyd el, mert így csak szenvedés lesz az életed. Te is és a gyermeked is jobbat érdemel! 26N

2013. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!