Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyértelműen megcsalt. Ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyértelműen megcsalt. Ő nem tudja, hogy én tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal hat éve vagyunk együtt, ebből 2 év házasság. Mindketten dolgozunk, ő nyolc órában én tízben. Mostanság sokat morgott mert megkértem, hogy ha előbb ér haza, akkor segítsen be a ház körüli dolgokban. Nem kérem én, hogy főzzön meg mosogasson, de a füvet lenyírhatná az udvaron meg a bokrokat. Eddig azt is én csináltam míg ő elvolt a tv előtt. Nem nagyon tetszett neki. Burokban nevelkedett, anyóspajtás a mai napig úgy bánik vele, mint egy háromévessel. Kiszedi a tányérjára az ételt, kihúzza alóla a széket ha fel akar állni az asztaltól stb. Emiatt is sokat veszekedtünk, mert én ezt nem csinálom vele. Megmondtam neki, hogy szedje össze magát mert egyedül nem bírom. A fejemhez vágta, hogy mellettem nem lehet férfi a férfi. (Közben fel sem állt a számítógép elől). Azt mondta leszipolyozom. Jelzem, a hátsója még most is ki van nyalva, hogy nem lakik otthon. Mindössze a kert rendben tartását kértem tőle, (ez heti 2 alkalom) abból is csak a fűnyírást meg a bokrok megmetszését.

Két hétig érződött közöttünk a feszültség, amikor egyik este nagyon boldogan jött haza. Megölelt, megcsókolt, vigyorgott mint a vadalma. Közben női parfümtől bűzlött és a gallérján hátul, ahol ő nem láthatta rúzslenyomatos volt az inge meg a nyaka. És 20 perc alatt jött vagy 6 sms neki. Nem szeretek vádaskodni meg hisztit csapni, úgyhogy bementem a fürdőbe, amikor zuhanyzott és megnéztem neki. Egyértelműen kielégült az elmúlt pár órában. Azóta mintha bántaná a lelkiismeret, nem ül a tv előtt, megcsinálja a fűnyírást, és mikor este én még mosogattam, ő felállt és odajött törölgetni. Közben nagyon jó kedve volt. Azóta nem tapasztaltam semmilyen "jelet" de a telefonját dugja előlem a zsebébe, még otthon is. Mintha valaha belenéztem volna... még az engedélyével se nyúltam hozzá soha.

És akkor a Joker információ: gyereket várok.


Várom a javaslatokat. Nagyon szépen köszönöm!


2013. máj. 3. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez csodás :S :S Jót fogtál ki gratula
2013. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nehéz eset...Én a helyedben rákérdeznék, konkrétan és nyíltan. Ha hazudik ugyis észreveszed rajta. Ha meg vagytok olyan kapcsolatban akkor ugysem fogja letagadni és megtudjátok beszélni, hogyan tovább.
2013. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

azt a büdösmocskos.

ne mondd el neki, hogy tudod, tartsd sakkban, amíg lehet, használd ki a bűntudatát! komolyan mondom. az ilyen nem férfi. tökre megérdemli.

2013. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%

uhh szerencsétlen........nagyon aljas a férjed!!! undorító....én a helyedben, gyerek ide- vagy oda kidobnám mint macskát sz@rni....undorító mit meg nem enged magának...


szerintem dobd ki (gyereket ha még lehet, én elvetetném...egy ilyen undoító apuka gyerekkínzás lenne...természetesen gondolom te meg akarod tartani....hidd el a gyereknek is jobb ha nem veszekedő szülők között él hanem egy kiegyensúlyozott anyuka mellett egyedül....jobb mint a semmi...


bár úgysem fogod kidobni a férjedet....én meg nem bocsájtanám neki, undorító...


de azért majd írd meg mi lett...hajrá, kitartást!

2013. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Ha terhesség elején vagy akkor abortusz. Szerintem ebből csak szenvedés lesz. Azt sem értem eddig hogy voltál képes kinyalni a seggét is...
2013. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A helyzeted nehéz. S lehetne visszamutogatni, hogy miért vállaltál gyerekeket, ha láttad, hogy milyen a pasi, de ennek már semmi értelme. Nem hiszem, hogy ilyen kommentekkel előrébb lennél.


Amiben viszont biztos vagyok (S tényleg biztos, mivel 16 év után zártuk le a házasságunkat a feleségemmel.. de ez egy másik történet), az az, hogy az elnézés, és a beletörődés sosem megoldás ezekre a kis szúrásokra amit elviselsz. Nem lehet így élni, hogy viszed a hátadon az egész hóbelevancot.

Tiszta lapra van szükséged, vele kapcsolatban. De ez csak akkor megy ha mind a ketten vevők vagytok rá. Igen ez az A BIZONYOS megbeszélés és NEM vádaskodásról beszélek.


Le kell ülnötök és akár órákat rászánni erre a dologra. Pl.: ne kérdezd meg, hogy meg csalt-e ha odakerül a beszélgetés, hanem közöld, hogy szinte biztos vagy benne, hogy megcsalt. S addigra el kell döntened, hogy tudsz-e így élni vele tovább vagy sem. S el tudod-e fogadni vajon a válaszát.

A házkörüli dolgokon csodálkozok, hogy miért nem csinálja. Ez egyértelműen férfi feladat, akkor is ha egyenjogúság van. Én szégyellném ha látnám a nőt, hogy sövényt vág és füvet nyír vagy autót mos.


De a legfontosabb: a közös programok hiányát kellene valahogy orvosolni. S nem a szexre gondolok - mert gyanítom az meg van. Hanem a kimozdulást, a kirándulást, koncerteket vagy sétákat. Bármit ami a hétköznapokból kimozdít... mondom újra: nem a levegőbe beszélek, hanem tapasztalatból..

36F

2013. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az utolsóval. A gyereknek az első 3 év a legfontosabb, ha anyuka elköltözik a gyerekkel (mondván, a válás légköre sokkal megviselőbb, mint ha nem látja z apját, ami jogos), a gyes/gyed mellett dolgoznia kell, hiszen egy albérletet nem lehet csak abból fizetni. Tehát nincs vele az első 3 évben. Aztán 11-12 év múlva kijön sajnos...


Beszélj vele, értesd meg vele, hogy ez így nem megy, hogy lényegében családja van. Ha nem tud a gyerekről, esetleg jobb belátásra téríti. Ha meg megcsalt egy kismamát, hát akkor érdekes ember lehet. Beszélned kell vele, a gyerek érdekében!

Kitartást


(nagyon csúnyán vált szülők egyetlen gyereke)

2013. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
az unalmas házasélet....
2013. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ott voltak elotted a jelek, ilyen elkényeztetett anyuci pici fiacskájával minek kellett komolyabban tervezni.hazassag + ott a gyerek is?!

sztem ezt elszurtad.most csinalhattál mindent te , hisz ezt szokta meg, és ha megkéred valamire, akkor jon a hiszti meg ujjal mutogatás rád.ez az ember nagyon onzo.

én a helydbe nem maradnék vele, változni ugyse fog.

a gyereket meg vagy elvetetni vagy ha birod majd egyedul ezt az egészet akkor tartsd meg.

de ezzel az alakkal nem maradnék egyutt az biztos.

2013. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Egyre inkább az a dolog fogalmazódik meg bennem, ahogy látom a jókedvét és a mosolyát, amit nekem villant, hogy undorodom tőle. Mikor hónapokkal ezelőtt egy kicsit beszélgettem vele, hogy heti 3-4 alkalom és a 2 vagy 4 órában keresett pénzecskéje a gázszámlára sem elég, elment és keresett rendes melót. Azóta ilyen. Mikor este hazaesik semmihez nincs kedve, fáradt. Ezt megértem. Ugyanakkor b.ssza a csőröm, hogy én 10 órázom, plusz mosok, főzök, takarítok, intézem a banki és egyéb ügyeket, mégis élek.

Azt hiszem neki az a baja, hogy 25 évig anyuci mellett lógatta a farkát, aztán bejöttem a képbe én, és elvártam, hogy önálló legyen. Kár, hogy ilyen vak voltam eddig. Ezzel a fejjel már nem mennék hozzá megint.

2013. máj. 3. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!