Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat-vagy szex hiány? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat-vagy szex hiány? L

Figyelt kérdés
Miért van az hogy minden egyes randi után mikor elcsattan az első csók minden remekül működik,szinte már beleszerettem az illetőbe,de utána olyan érzésem van hogy már csak nyűg és oda a "móka" azzal hogy kezdünk bekomolyodni.Nem akarom én átverni őt,de utána már a tesi dolgok kötik le minden figyelmemet és nem tudom elképzelni azt,hogy mi komoly párként legyünk mostantól.
2013. máj. 3. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
inkább szeretethiányt mondanék... :)
2013. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Belül üres vagy...
2013. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
üres...? vagyis érzéketlen bunkó mint egyes férfiak?
2013. máj. 3. 11:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet majd jön valaki akivel másképp fogod gondolni, aki megérint lelkileg is mélyen. 33/f
2013. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
dehogy vagy üres belűl ettől, el se olvasd az olyan hszeket, ahol ezt írják :D fiatal vagy és dugni akarsz, ennyi
2013. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazán köszönöm:) :D
2013. máj. 3. 12:08
 7/13 jmd válasza:
Nem vagy te véletlenül vízöntő? :D
2013. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
véletlenül ikrek vagyok.vagyis nem bírom a kötöttségeket :/ :D
2013. máj. 3. 12:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdekes az emberi lélek,ami igazából sok hibát rejthet...A legtöbb hibáért pedig a szülők felelősek.Ezért is,hogy neked ilyen ragaszkodásod van,meg szeretet éhséged.

Ez van..de talán,esetleg ki nőheted,úgy sok év alatt.

2013. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 jmd válasza:
Nahát a vízöntő is ilyen azért kérdeztem rá mert hozzájuk már volt "szerencsém"... de akkor máris van egy lehetséges magyarázat a kérdésedre ;)
2013. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!