Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég egy buliban a pasim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég egy buliban a pasim a legjobb barátnőmmel megcsalt! Elnézzem ezt nekik?

Figyelt kérdés
Fél éve vok a barátommal,a barátnőm pedig 10 éve a "legjobb barátnőm"...a buli után más nap már a bnőm itt volt nálunk és sírt,h ne haragudjak rá,csak a pia miatt tette,a barátom is ezt mondta,tudom,h nem kéne a piára fognijuk...nagyot csalódtam bennük,és félek ha megbocsájtok nekik újból megteszik ezt velem!!:(
2008. jún. 16. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudod. Én csak a személyes tapasztalatot mondhatok. Egyik bnőm nagyon szerelmes volt a pasijába, 2 év alatt a srác 5x csalta meg, ez az a szám amiről tudunk. Minden alkalommal megbocsájtott neki, mert csak a pia volt. Még mindíg együtt vannak, a srác most párhuzamosan jár vele és egy másik lánnyal. Bnőm ki van készülve, de még sem szakít.

Én bármennyire is fájdalmas szakítanék, mert az csak egyszer fáj, nem úgy mint egy újboli megcsalás.

2008. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Erre mondják, hogy akinek ilyen barátai vannak, annak már nincs szüksége ellenségekre. :S

Azért sajnálom, nem irigyellek az biztos. Nincs igazán jó megoldás ebben az esetben. Próbáld magadban letisztázni, ha meg tudsz bocsájtani, akkor esetleg próbáld meg folytatni, mert egyszer mindenki csinálhat hülyeséget, de ha nem tanul belőle a barátod (pl. nem figyel arra hogy még csak a lehetőségét is kerülje, hogy ez mégegyszer megessen) akkor nem tisztel, nem szeret téged eléggé, inkább hagyd a fenébe.

2008. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sajnos a pia nem kifogás. ezekszerint valamennyire bejönnek egymásnak. ahogy gondolod, azt csináld. a barátnőddel szerintem már nem lesz ugyanaz a barátság, mert eléggé megrendülhetett a bizalmad benne. ha úgy érzed, adsz még egy esélyt mindegyiküknek, akkor pedig nagyon figyelj.
2008. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha megbocsájtod nekik, megteszik máskor is, tudom, tapasztalat. Bár azt nem írtad mi történt köztük...
2008. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

sajátosd példámat tudom csak leirni(SAJNOS!)

Mi nem buliba voltunk de igencsak spiccesek voltunk mindannyian.Megsem fordult a fejemben;hogy nem hagyhatom őket kettesben.....mikor kimentem telefonálni.Mire bementem barátnőmön már nem volt póló és épp a pasimmal smárolt.

Hirtelen jött a "kijózanodás".Leültem melléjük és csak annyit tudtam mondani:"fejezzétek csak be nyugodtan!"

Persze nem tetté.Jött a mentegetőzés;meg a kifogások halmaza.

Másnap elbeszélgettem ma barátnömmel és közöltem;hogy akkor innentől kezdve nem biztos a feltétel nélküli megbízás.tehát kicsit visszavettem a barátságból.

A pasinak meg persze kiadtam útját.Viszont azért az érzelmek nem múltak el köztünk.....de azóta rájöttem megbízni mint pasiba ha nem is tudok teljesen;de barátként nagyon jól összeillünk.

A mai napig ő a legjobb barátom.Mégha kicsit többet is érzünk egymás iránt.

2008. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon óvodás dolog a piára fogni az egészet: ha a barátod tényleg szeretne, nincs az az alkoholmennyiség, ami arra késztetné, hogy megcsaljon! Azt írod, fél éve vagytok együtt. Szerintem kicsit félreismerted a barátodat, mert aki téged szeret, az nem fog ilyen fájdalmat okozni neked. Én azt mondom, hogy a 10 éves barátság többet ér, mint egy olyan fiú, aki fél év után megcsal, és akinél valószínűsíthető, hogy nem ez lesz az utolsó kaland (vagy ezentúl minden egyes megcsalást a piára fog majd?)... Azért én a barátnőmmel is elbeszélgetnék, milyen dolog az, hogy rámászunk a legjobb barátnőnk fiújára!
2008. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2008. jún. 16. 13:05
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha az én barátom csinálna ilyet szakítanék vele és soha töbé nem álnék szóba sem vele sem a barátnőmmel.
2008. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1 milyen LEGJOBB BARATNO ha kepes a baratoddal megcsalni

2 hogy tudsz megbocsajtani egy megcsalast a baratodnak, ha csak ennyit jelent neki a kapcsolatotok h felre kufircol

3 szerintem egyik megcsalas utan jon a masik.... neked meg a legfajdalmasabb...szerintem szakits UDV

2008. jún. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát eddig azt hittem,h a legjobb barátnőm,de már tom,h nagyot tévedtem!!=(
2008. jún. 18. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!