Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen alvós cuccal készüljek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alvós cuccal készüljek? Az esti bulira mi a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, barátom 22.

Ő még szűz (akármilyen hihetetlen is) 3,5hónapja járunk, fél éve ismerjük egymást, és 1,5hónapja már van petting és orális szex. Holnap ott alszom nála, kora este megyünk egy bográcsozós partyra egy tanyára, farmer-top-tornacsuka jó lesz ruhának?


Mivel Ő még nem volt sosem lánnyal nem tudom milyen alvós cuccot vigyek? Rövidnadrág-top, vagy franciabugyi-top?

Nem akarok szexi hálóinget vagy ilyesmit, mert nem akarom hogy kötelezőnek érezze a szexet... szerintetek számítsak rá, hogy lesz szex? :)


2013. máj. 2. 23:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszönöm, eldöntöttem alvósnak viszek egy fehér lenge mini nacit+egy rózsaszín topot :) a nacit a szobába átveszem egy rózsaszín szívecskés sima bugyira, mert tangába nem tudok aludni, mert vág :D

Okés igazatok van, viszek váltás hosszú gatyát is, meg felsőt a füstszag miatt :D Gumit vegyen már a pasi, ha akar valamit, erre csak van esze :)))Húúú izgulok, mint egy 15éves kislány :DD

2013. máj. 3. 07:55
 12/14 anonim ***** válasza:

"a nacit a szobába átveszem egy rózsaszín szívecskés sima bugyira, mert tangába nem tudok aludni, mert vág :"


?????


Én azért férfiként erre nem indulnék be. Már ne is haragudj. Rózsaszín top meg rózsaszín szívecskés normál bugyi?? MI vagy te, valami disney hercegnő?


Nem kell tangát venni, de mondjuk egy csipkés francia legalább szexi lenne és nem röhejes...persze ha a barátodnak vannak pedofil hajlamai, neki talán bejön ez a szerkó is!

2013. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
utolsóval érek egyet, még így nőként is.
2013. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

Gumit vegyen már a pasi, ha akar valamit, erre csak van esze

Szűz, nem?

VIGYÉL GUMIT!

Abból még soha nem volt baj, ha mindkét félnél volt, csak abból, ha senkinél se!

2013. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!