Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél újra életed nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél újra életed nagy szerelmével?

Figyelt kérdés
A barátommal egyenlőre mi vagyunk azok egymásnak, de az ő válasza a kérdésre nem, az enyém pedig igen. Nincs döntéshelyzet, csak úgy általánosságban kérdezem :)
2009. szept. 27. 21:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék vele össze,semmi szín alatt!Ami egyszer véget ért,az véget ért,nyilván nem véletlenül!Nekem volt egy nagy szerelmem,annyira még senkit sem szerettem,mint annak idején Őt...Viszont hiába szerettem,a kapcsolat tönkre ment,mert kihasznált,becsapott,és ez kiderült.Bár megbocsátottam neki,bízni soha többé nem tudtam benne.Azóta eltelt már sok év,és persze nem felejtettem el,mert nem is lehet.Viszont SOHA nem kezdeném újra vele,mert úgy érzem,semmi értelme nem lenne.
2009. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!