Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert smarolnak egyesek nyitott szemmel? Olyan idegesito!

Figyelt kérdés
Volt regebb egy pasim, annak felig mindig nyitva volt a szeme. Engem nezett, de idegesitett, mert nem mertem en se becsukni, mert ugy ereztem h egyaltalan nem ad bele semmit. Most osszejottem egy sraccal, komoly kapcsolatot akar, mar otthon is smaroltunk, s akkor becsukta.De kint vagy ketszer, es mindketszer nyitva volt..elegge szarul esett..meg nem vagyunk olyan kozelibe, de idovel megmondom h zavaro.De miert csinalja? Idovel leszokna rola? En igy egyaltalan nem tudom elengedni magam vele..Nem bizik meg elegge bennem?? V mi az oka?
2008. jún. 15. 23:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

jo, mondtam h ha ketten vagyunk becsukja. ezt ertem. csak pl ha kitn vagyunk tarsasgba es kozbe nyitva van es masfele nez..pl m,as csajra...akkor nem oszinte velem igaz?

EZ erdekel engem

2008. jún. 16. 11:06
 12/15 anonim ***** válasza:

na most azért kérdeznék egyet a kérdezőtől:

honnan tudod hogy néz miközben smároltok? ezekszerint neked is nyitva van a szemed?


egyébként meg szerintem csak téged néz nézi h élvezed e? ez is egy lehetséges verzió

2008. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
onnan h en is kinyitottam az elejen, mert tudtam h a volt baratom is azt csinalta s lassam o ugy csinal..es nem tevedtem. mindegy. nem zavar addig amig en ereklem es nem masokat nez. lehet meg nincs bizalom mert alig jarunk par napja
2008. jún. 16. 14:13
 14/15 anonim ***** válasza:
Én h ha smárolok néha beleszoktam nézni a csaj szemébe xD és ez szerintem nem arra vall h nem érdekel engem hanem annyira boldog vagyok h nem hiszek a szememnek és néha ki kell nyitnom, "tényleg ennyire szerencsés vagyok?! h egy ilyen csajom van?! Úristen ez nem álom!" én vagyok a világ legboldogabb embere ^^ mert nekem van a legszebb leggyönyörűbb barátnőm kívül belül :)
2009. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én szerintem az is lehet hogy csak ki akar használni és mivel nem gondolja komolynak nem is csukja be a szemét...
2010. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!