Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! , hogyan oldjátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! , hogyan oldjátok meg hogy ha nem akartok szexelni a pasitokkal. Az én barátom min.3szor igényli egy nap?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 11:17
1 2
 1/18 roxycs ***** válasza:
100%
keress más pasitXĐ hosszútávon nehezen működhet ha ilyen más igényitek vannak:/ de az őszinteség a lényeg! mindig legyél őszinte
2013. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát lehet az lenne a legjobb megoldás mert ezt már betegesnek tartom.határa mindennek van.köszi
2013. máj. 1. 11:23
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát,ha már Neked sok akkor mond el neki! Te miért is nem igényled,valami nem jó?
2013. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy a szex beletartozik az egészséges párkapcsolatba. De az egészséges párkapcsolatba a túlzások ritkán tartoznak bele. A túlzott szex helyett inkább valami más közös programra lenne szükség, de a fiúd valószínű nem talál semmi közös programot, mert neki te a szex miatt kellesz.
2013. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de jol müködik,de nekem ez sok,vannak ez mellett problémák is és ugy gondolom ezzel akarja mint minden pasi elsöpörni a problémát hogy szex,és minden ok
2013. máj. 1. 11:28
 6/18 A kérdező kommentje:
csinálumk közös programot,de minden programbol azt hozza ki hohy de jo lenne most azonnal csinálni.
2013. máj. 1. 11:30
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez nem beteges! Amúgy ha nagyon mások az igényeitek akkor szakítás lesz a vége! Még is mi mást tehetnél?

Természetesen mondd meg, ha nem kívánod, aztán ez majd jó kis feszültséget szül kettőtök közt, esetleg be is sértődik az egyik, a másik, de hát ez van...és lesz is. Nem mindenkinek ugyan akkorák az igényei. Előbb utóbb rájössz hogy ez nem klappol.

2013. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is beteges ez a mennyiség....én sokszor kívánom, napi 1-2 min, de az is beteges szerintem...az meg egy másik kérdés hogy hiába kívánom, nem erőltetem rá páromra, mert az gerinctelenség....úgyhogy szerintem hagyd ott
2013. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ti mit tartotok normálisnak?
2013. máj. 1. 11:37
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem beteges, ezek az igényei, ennyi. Egy idő után csökkenni fog.....
2013. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!