Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztorit kérek! Ti hogyan jöttetek össze a pasitokkal/csajotokkal? Előzmények, körülmények?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

sokat ittunk és orálisan kielégitett a pláza lépcsöházában...

Elözmény: ittunk

körülmények: részegek voltunk

2013. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhelyen megismerkedtünk, ott el is csattant néhány részeges csók, majd rá nem sokára el is kezdtünk járni. A 16ot töltöttem. Évekig jártunk, majd jött egy 1.5 éves szünet, de most újra együtt vagyunk.

23L

2013. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kávézóban iszogatott magában, én meg munka előtt voltam. Láttam, hogy cappuccino-t ivott tejszínhabbal. Tejszínhabot leette róla. Elszaladt a mosdóba, én gyorsan elkértem a pultostól a tejszínhabot és teletettem neki. Mire visszajött mosolygott mint a tejbe tök. Utána mellé ültem.. és a többi és a többi..:D
2013. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Bp, illatos út.

Megállok, útbaigazítást akartam kérni, mire ő csak röviden azt mondja 3000 Ft.

Azóta is velem van....

2013. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ismerkedtünk meg, hogy kiderült vannak közös barátaink, ezért mi is összeismerkedtünk (ez a társaság még mindig megvan). Majdnem egy évig legjobb barátok voltunk, aztán egy közös baráti szilveszter után pár nappal bevallotta, hogy szerelmes belém, és nekem sem volt közömbös, csak nem mertem lépni. Ez volt kb. másfél éve, azóta már egy pár vagyunk, nem csak barátok.
2013. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát akivel most együtt vagyok az osztálytársam. Hát tulajdonképpen idén lettünk azok, én a kezdetektől fogva szerelmes voltam belé, majd odaültem mellé. Aztán kicsit közelebb kerültünk egymáshoz. Majd kimentünk az osztállyal korizni és én meglöktem elesett magával rántott, majd akkor volt az első csók. (de akkor még nem jöttünk össze.)

Majd elhívtam vásárolni, utána kimentünk forralt borozni és ott megint elcsattant egy csók és így jöttünk össze

(gondolom nem kell mondanom hogy télen volt.:D)

17f

2013. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Hát, az elsővel egy kisebb fesztiválon. Iszogattunk társaságban, összeverődött jópár ember, aztán elkezdtünk beszélgetni. Elmentünk a kúthoz inni ketten(ez csak egy ürügy volt), jól lefröcsköltük egymást, aztán sétáltunk a Tisza mellett a töltésen és kifeküdtünk egy betonizé tetejére. Reggelig ott beszélgettünk. Nagyon jó volt, habár akkor még nem jöttünk össze. Pár héttel később egy Tisza-parti sétán leültünk egy padra, aztán hogy-hogy nem, elcsattant az első csók. A kapcsolat egy évig tartott.

A második rögtön az előző befejezése után egy héttel kezdődött, elég hamar belecsaptunk a lecsóba, táborban voltunk, második este udvarolgattam, elkisértem aludni, és aztán jóéjtpuszikból lett a csók. Ez jócskán távkapcsolat volt, 5 hónap múlva ki is dobtak.

Aztán volt egy harmadik, de az el van felejtve.

Most meg itt egyedül fantáziálgatok a lehetőségekről, ha meglátok egy számomra érdekes lánykát.:D

2013. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Egy házibuliban ismertem meg, én voltam a jókislány, aki először volt buliban (16 voltam), ő pedig egy vadállat, aki lerészegedett még mielőtt elkezdődött a buli. A buliban 2 csajjal smárolt egyszerre, és egy harmadikkal majdnem lefeküdt, csak a csajnak hánynia kellett. Reggelre kijózanodott valamennyire egy kis alvás után, és beszélgettünk. Jófejnek tűnt, már első pillanattól megtetszett, csak láttam rajta, hogy egy szívtipró. Haza akart kísérni de mondtam neki h ne. 1 évvel később a sors úgy rendezte, h találkozzunk, és buszon leszólított, leült mellém, beszélgettünk, átjött hozzám egyik délután, és másnap reggel ment haza, mert átbeszélgettük az éjszakát. Pár nappal később össze is jöttünk, mert aznap éjszaka teljesen egymásba habarodtunk. Ezt még tetőzte, hogy én akkor már fél éve az egyik jó haverjával jártam, és miatta dobtam... Nem volt túl szép kezdésnek, de a kapcsolatunk ennek ellenére fantasztikus volt, senki sem gondolta volna.

Majdnem 3 évet voltunk együtt, most szakítottunk nem rég, de még mindig szeretjük egymást.

2013. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!