Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pároddal maradnál ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pároddal maradnál ilyen körülmények közepette?

Figyelt kérdés

A páromék kiadták az ikerház egyik felét. Persze, hogy egy csinos bombanő az albérlő akinek ráadásul tetszik is a párom. Mi nem élünk együtt és sajnos nem is megoldható az összeköltözés. Csak heti kétszer tudunk találkozni. Félek, hogy az a nő el fogja hódítja tőlem mindennap találkoznak beszélnek, mindent segit neki elintézni a párom. Rettenetesen féltékeny vagyok. Félek, hogy beleszeret vagy megcsal

Már azon gondolkodom, hogy elhagyom és keresek mást. Ti mit tennétek? Úgy érzem nem bírok ezzel a tudattal élni..


2013. márc. 3. 12:14
 1/7 fospuska ***** válasza:
miért nem megoldható az összeköltözés a pároddal? nem értem.
2013. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Báh, nem hogy megbeszélnéd vele, neem... ink hagyd el mert neked van egy tévképzeted....

Talán inkább próbálj meg te is bombanő lenni, akár belsőre... Mellesleg szelíden megkérhetnéd hogy ne töltsön sok időt a nő társaságában, ez nem olyan nagy dolog....

Ha elég jó vagy, nem hagy el. Szerintem tedd oda magad és ne rinyálj. Még nem történt semmi, lehet hogy kilátásban sincs semmi ilyesmi. Ezért hagynád el?

2013. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jahhh, hagyd el, viszont ezután az összes fickó kizárva, akiknek nő a szomszédjuk!
2013. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azért megértelek, és ha nem lennél féltékeny, nem is szeretnéd a barátodat. De mindenképpen beszélj vele erröl, mondd el,h mitöl tartasz. Jó ha tényleg letisztázod ezt vele, mielött mást gondolsz mint ami van.
2013. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

oké, féltékeny vagy és talán önbizalom hiányod is van

az hogy sokat beszélgetnek ez benne van, ki tudja majd kiderül

mit kell segíteni? nem tudom egyedül lakom, de az utcában még nem hívtam szomszédot soha, eszembe sem jut, ez érdekes

nézd ha van vonzódás köztük azt úgy sem fogod tudni megakadályozni, ez van

a szomszéd sráccal én is szoktam dumálni nem is keveset, ha meglát és beszélünk van hogy 1 óra is, sőt sétálunk is együtt, ettől még nincs közöttünk semmi, pedig mindenről dumálunk,

nézd majd kiderül, úgy is észre fogod venni, ha más is van N

2013. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten én is megértem a rossz érzést, de ez kicsit úgy hangzott, hogy: "Tudod mit Nyuszika, inkább tartsd meg a hülye gereblyéd!"

Ha meg akar csalni, meg fog a szomszéd nélkül is, ha nem akar, akkor senkivel nem fog. Remélhetőleg eddig sem az tartotta vissza, hogy nem volt kivel.

2013. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szakítottunk! Eddig sem volt valami jó a kapcsolatunk, most legalább én sem idegeskedek és ő is szabadon ismerkedhet. Nem tudtam volna elfogadni ezt a helyzetet így, ez volt a legjobb megoldás. Köszönöm szépen a válaszokat!!
2013. márc. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!