Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom kezd ri*anc lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom kezd ri*anc lenni? (bocsi hosszú)

Figyelt kérdés
Eddig kis aranyos olyan jó lnby volt csöndes rendes kedves, de aztán beavatott jövőbeli terveibe hogy meg változik, ami most éppen aktuálisan történik. Nagyon menőcsaj akar lenni kihívó ruhákat meg hajat akar, az rendbe, de a menőséget görcsösen akarja spanokat meg piát meg cigit meg minden, pedig kamu haverok helyett eddig is volt 2 nagyon jó barátnője, elkezdett cigizni amit én nagyon nem szeretek de leszarja a véleményem, már a 2heti 2szál kompromisszumot is megszegi, és elégge kezd rászokni most lett 16 és pénteken buliztak és több mint egy dobozt szívott és most szerdán majálison is akar cigizni, és pénteken flörtölt valami csávóval kérdezgette hogy tetszik e neki meg ráhajtana e persze totál részeg volt de az nem mentség az csak kihozza amit igaziból akar, erre csávó másnap facen ráhajtott ő próbálta lerázni de kicsit nyomulós es 2hét mulva pénteken 2en mennek bandázni és én sajnos nem tudok vele menni :@ mondta nem lesz semmi leüti ha próbálkozik de azért ez az egész akkor is g*ci sz*r érzés nekem és nincs empátiája hogy ezt megértse, avagy ebből az egyedi lányból amit ő nagyon hangsúlyoz hogy ő egyedi akar lenni, kezd egy tömeggyártott csaj lenni amit persze nem vesz észre hogy most veszti el azt az egyediségét amit annyira szeret, de még így is Nagyon Szeretem, de nem tudom mit tegyek mert ez fáj hogy beflegmult és ilyeneket csinál meg se lehet ezt vele beszélni mert besértődik azt még ő kérdezi mi bajom van mikor találkozunk, mit tegyek hogy visszakaphassam a régi énjét? :'( abba Szerettem bele :') Lehet hogy csak ennyire éretpen?

2013. ápr. 30. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akar változni hagyd a pcsába, előbb-utóbb téged is bele akar rángatni, azt, ha nem mész otthagy.
2013. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, az vagy helyreteszi, vagy züllik tovább, te akkor már nem tehetsz semmit, saját kárán megtanulja a leckét. Alapból hogy mással flörtölt, már vérlázító.
2013. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hűha:SSS
2013. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hihetetlen a csaj:/ Sajnálom, de szerintem sincs így már sok értelme ennek a kapcsolatnak:/ Keress valakit aki valóban szeret Téged, és nem csak vagy Neki, mert szerintem ez a lány nem az igazi :)
2013. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Te is kezd beszelgetni(nem flortolni) mas lanyokkal es menj el inni egy sort a haverokkal amikor veled akar lenni. Erezze mar hogy neked ez szar.!!

14 / L

2013. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hagyd ott...

Bocsi de mást nem látok. Ki akarja próbálni a "menő" életet...

Hagyd a fenébe. Majd észhez tér...

2013. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy biztos nem szabhatod meg neki, hogy egy héten csak 2 szálat szívhat csak el mert azzal csak magadat hülyíted, hogy elhiszed neki, hogy nem fog. Sajnos ha tényleg nagyon szereted akkor el kell fogadnod azt a változást amin ő most keresztül megy mert egyértelműen látszik, hogy neki most erre van szüksége. Annyiban tudnál rajta segíteni, hogy ha nem érzi annyira jól magát a mostani bőrében akkor említsd meg neki, hogy milyen jó volt amikor még higgadtabb volt. De ha tökéletesen jónak látja azt amit csinálsz akkor nagyon kicsi a valószínűsége annak, hogy visszaváltozik :/ Sajnálom a helyzetet nem lehet könnyű, hogy olyanná változik aki számodra nem okés, de ha veled még mindig ugyanolyan és hűséges és szeret akkor megéri ezt kibírni, lehet, hogy csak ideiglenes :) De ha nem jó a tűrőképességed akkor próbálj meg vele tényleg nagyon óvatosan beszélni erről. Pl megkérdezni, hogy biztosan ezt szeretné csinálni? Csak finoman nehogy megsértődjön. JA! és még azt is tudnád tenni, hogy elviszed olyan programokra amiket régen sokat szeretett csinálni vagy ahova régebben mentetek amikor még visszafogottabb volt, lehet visszajön a kedve a régi dolgokhoz! ;) Hajrá és remélem valamennyit tudtam segíteni! :)
2013. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez inkább gáz, mint menő. Van néhány ismerősöm, aki dohányzik(én is), az ilyeneket csak kinevetni szoktuk(nem hogy a heti, de a napi 2 szálasokat is), mert teljesen egyértelmű, hogy csak azért dohányzik, mert így akar kitűnni - ez meg inkább röhejes, mint "menő".


Csinálni nem tudsz vele semmit, talán majd idővel megjön az esze - vagy nem. Ha így nem jó neked, akkor zavard el. A "visszaütés", amit a 14 éves kislány javasolt határozottan nem jó ötlet, teljesen értelmetlen, ha leszarja, hogy ez neked rosszul esik(és a leírásból elég nyilvánvaló, hogy ez a helyzet), akkor az se fogja érdekelni, hogy te mit csinálsz.

2013. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

sajnálom, d ezen már a csoda sem segít

alapjában véve nagy változásokon megy át, amit valami kiváltott, mert minden változásnak, főleg ilyen drasztikusnak van oka, akár kzvtlen v kzvtett,

ezeket otthon is észre kellene, hogy vegyék és a szülök nem is reagálnak erre? hát ha szeretne viszont, nem így viselkedne, sajnálom, de ez nem lesz jobb semmivel, sőt eztán még több minden lesz N

2013. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
épphogy 16 évestől ne várj sokat :)
2013. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!