Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20éves lány,35 éves pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20éves lány,35 éves pasi. Mint két mágnes. Lehet ebből szexnél több is, hosszú távú kapcsolat? L20

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát izé nem akarok vészmadár lenni de soknak tartom...de sok szerencsét.
2013. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok, de a te dolgod. 20/F
2013. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bratilla ***** válasza:
Volt már rá példa, hogy nagyon jól alakult, de előfordulhat, hogy csúnya vége lesz. Ez viszont minden kapcsolatnál így van, meg 15 év bár soknak hangzik, még nem a világ. Próbáljátok meg, rajtatok múlik, hogy működőképes-e :)
2013. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen ismertem meg a nálam 17 évvel idősebb volt barátomat. Akkor még felesége volt, de a házasságuk már régen tönkre ment. Elvált a feleségétől és aztán randizni kezdtünk. 8 hónapig együtt voltunk. Életem legjobb kapcsolata volt. Nem azért lett vége, mert nem működött, hanem azért, mert egy másik kontinensre költözött. Ő mondta, hogy nem akar fenntartani. Elfogadtam a döntését, főleg, hogy felajánlotta, hogy tartsak vele, de nekem itt az egyetem. Nagyon sokat tanultam tőle és sokkal de sokkal jobb kapcsolatom volt vele, mint az összes velem egykorúval egybevéve. Olyan kiegyensúlyozott, nyugodt voltam, mint soha előzőleg. Ezért eztán is az idősebb férfiakat keresem majd, ha eljön az ideje. Nincs többet kedvem kis fiúkkal bajlódni. Tisztelet a kivételnek. Sok sikert kérdező. Szerintem összejön.
2013. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 21 vagyok és a párom 33 éves. 3 évvel ezelőtt, amikor elkezdtünk találkozgatni, sokan kétkedve fogadtak minket, főleg mivel ő az a típus, aki azért nem állapodott meg ennyi idős korára, mert eléggé kicsapongó életet élt. Néha még most is tud nagyobb gyerek lenni, mint én. Ennek ellenére az elején ő küzdött a legtöbbet a kapcsolatunkért, mikor én már elkeseredtem a többiek megjegyzései miatt. Rengeteg tapasztalattal rendelkezik párkapcsolat, élet és szexualitás terén is. Nagyon sok mindent tanultam tőle, és tényleg nincs másik ember, akivel ennyire őszinte lenne a kapcsolatom. Viszont arra készülj fel, hogy mostanra eljutott odáig a kapcsolatunk, hogy nyáron lesz az esküvőnk, és tervbe van véve a baba is. Ha úgy érzed, hogy nem állnál készen erre pár éven belül, akkor azt minél előbb beszéljétek meg, mert ő lehet, hogy ezen a téren érettebb. Bocsi, hogy ilyen zavaros az egész, amit írtam, de azért remélem, hogy tudtam segíteni. Nagyon szurkolok nektek, nekem ő az életem értelme, és örülök, hogy nem hallgattam az ismerőseimre, akik szerint túl nagy a korkülönbség
2013. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán annyi, hogy a 35 éves pasi már többé-kevésbé megnyugodott, kiélte magát, szóval ha hosszabb távú kapcsolatot akarsz, akkor jó lehet.
2013. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak akkor, ha én vagyok az a pasi :D
2013. máj. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet! Ha mindketten elég érettek vagytok hozzá! Több ilyen ismerősöm is van. Boldogok, jól élnek évek óta!

Sok sikert!

2013. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak kihasznál valószínü de van rá kis esély hogy komolyan gondolja
2013. máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!