Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jön a nyár, hogy/hol ismerkedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jön a nyár, hogy/hol ismerkedhetnék lányokkal?

Figyelt kérdés

Hol lehetne normálisabb lányokkal ismerkedni? Mostmár szeretnék egy barátnőt, de nem a suliból, és nem tudom, hogy hol kéne keresni. A strandot ne mondjátok, azt nem szeretem (nem, egyáltalán nem vagyok kövér , de kidolgozott testem sincs).

Az idióta válaszolókat lepontozom, úgyhogy légyszíves ne is írjanak. A normális válaszolóknak meg előre is köszönöm a tanácsokat:)

16f



2013. ápr. 30. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát plázákban, vagy vonaton, buszon..

rendezvények, fesztiválok

facebook

vagy csak simán az utcán, terek, parkok..:)

2013. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, ment a zöld kéz:) és azt le tudnátok írni, hogy milyen ürüggyel, vagy hogy szólítsam le őket? Mert olyanhoz akit ismerek könnyű odamenni és elhívni valahova, de egy ismeretlen lánnyal hogy kell kezdeni?
2013. ápr. 30. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
a normális elég relatív, talán ha kicsit konkrétabb lennél
2013. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb ha őszintén elmondod, hogy szimpi, és szivesen megismernéd:) elkéred a számát, vagy fb..

aztán lesz ami lesz, na hajráá:)!!

2013. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet, ahol normálisabb lányok megfordulnak :-P
2013. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az idióta válaszolókat lepontozom, úgyhogy légyszíves ne is írjanak. A normális válaszolóknak meg előre is köszönöm a tanácsokat:) "


Na látod, ezen a hozzáálláson változtass a csajok vonatkozásában is. Ha elsőre negatívnak érzed a reakcióját /idiótának/, először magadban keresd a hibát, és ne rosszindulatot feltételezd rögtön.

2013. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os, nézz kicsit körül itt a honlapon, egy csomó értelmes kérdésre írnak az emberek f*szságokat, és nekem nincs kedvem ezeket olvasni, csak ezért írtam.
2013. ápr. 30. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig #6-osnak igaza van :-P Ebből a válaszodból is látszik :-D

F.sz kérdésre, f.sz válasz ... És jól megfenyegettél mindenkit. Aki trollkodik, annak valóban az a legnagyobb bünti, ha alaposan lepontozzák ... Ezzel tényleg távol tudod tartani az olyan hülye gyerekeket, mint amilyen én is vagyok.

Tehát bárhol csajozhatsz, csak normálisan állj hozzá ... :-P

2013. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!