Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta nem voltam strandon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem voltam strandon mert szerintem nagyon csúnya és kövér vagyok. De a barátom imád strandra járni, és szeretné ha mennék vele, de félek?

Figyelt kérdés

Félek hogy mindenki azt nézi milyen csúnya az arcom és milyen kövér vagyok... 166 cm/63 kiló vagyok. A barátom szerint gyönyörű vagyok, de nem akarom hogy szégyelljen engem, ha a barátai meglátnak bikiniben...

Ő az első barátom, 17 éves vagyok, ő pedig nemsokára 18.

Mit tegyek hogy túl tudjak lépni ezen a félelmemen?



2013. ápr. 30. 13:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

No para.

Csak azt nem értem, hogy ha én férfiben nem vagyok kövér disznó, akkor miért nincs barátnőm. Randa sem vagyok.

2013. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%
Bombát ne nagyon ugorjál, mert cunamit indítasz el.
2013. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
talán elsőre menjetek olyan helyre, ahol kevesebben vannak, nincs tömeg...
2013. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
50%

Hát drága kérdező el kell kezdeni sportolni. Nem, a koplalás eszedbe se jusson!!! Táplálkozz ugyan úgy mint eddig (vagy mondjuk kevesebb szénhidrát és picivel több hús), DE sportolj.


Nem mondom hogy 1 hónap alatt le fog ugrani 10kg, de hidd el hogy nagyon sokat számít az eloszlás! Szép feszes leszel tőle. Onnantól meg büszke lehetsz magadra, mert maglátszik az, ha valaki feszes és sportol. A dundiságot meg ráfogod majd az adottságokra ;-)


Egy dagadt lány is lehet nagyon szexis és szép!!!

De mondom: Pár kilót tutira le tudsz fogyni 1 hónap alatt is.

2013. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
A barátod nem fog szégyellni téged, ez most csak rólad szól, neked kell elfogadnod magad. Egyébként, nem muszáj bikinit hordani, vehetsz fel egyrészest is, olyanban is lehet találni fiatalosat.
2013. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
4-es a koplalás helyett hirtelen kupakolást olvastam :D
2013. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
4-5 hónap alatt fogytam le 76 kilóról 60-ra és az utóbbi 3 hónapban híztam 3 kilót. De nem sporttal, étkezési zavarom van, de erről nem szívesen beszélek... Illetve vagdostam is magam amitől rengetek heg van a combomon, vállamon... Bár azt mondják hogy nem annyira látszódnak...
2013. ápr. 30. 13:11
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Sosem értettem, hogy lehet valaki olyan, hogy magában szándékosan kárt tesz. Akármennyire szoptam már sokat az életben, tisztelem magam annyira, hogy ne tegyek kárt a testemben.
2013. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem vagy kövér, max. husis kicsit.

A másik: miért akarsz te MINDENKINEK megfelelni? Elárulom, hogy a következő kategóriák lesznek a strandon:

1. Nem vagy az esete, tehát rád se néz

2. Az esete vagy, megnéz, csorog a nyála


Önbizalommal és kisugárzással tudnád kompenzálni a külső adottságokat. És még valami! Ha nem tetszel magadnak, akkor ne bikinit vegyél fel! Vannak nagyon csinos egyrészesek, plusz tankinik (a bikini kényelmével, de azért ápol-eltakar).

Ha úgy mész strandra, hogy szégyelled a tested, ez sugározni fog rólad. Ilyenkor az ember óhatatlanul takargatja magát, megváltozik a tartása, a metakommunikációja. Ha viszont büszkén kihúzod magad, mosolyogsz, magabiztos vagy, akkor az plusz két pontot dob a külsőd értékelésén. De valószínűleg a kutya nem fog veled foglalkozni, max. megnéznek egy pillanatra.

2013. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A barátod miért szégyellne ? Veled van,szeret,tudja hogy nézel ki. Gondolom látott már bugyiba például.
2013. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!