Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta nem voltam strandon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem voltam strandon mert szerintem nagyon csúnya és kövér vagyok. De a barátom imád strandra járni, és szeretné ha mennék vele, de félek?

Figyelt kérdés

Félek hogy mindenki azt nézi milyen csúnya az arcom és milyen kövér vagyok... 166 cm/63 kiló vagyok. A barátom szerint gyönyörű vagyok, de nem akarom hogy szégyelljen engem, ha a barátai meglátnak bikiniben...

Ő az első barátom, 17 éves vagyok, ő pedig nemsokára 18.

Mit tegyek hogy túl tudjak lépni ezen a félelmemen?



2013. ápr. 30. 13:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A férfi önbizalomhiányosnak is!

Az én párom "csupa szőr" (háta, mindene), Ő sem járt soha - hasonló okok miatt - strandra. Én vettem meg neki az első fürdőnadrágját.

Én szeretem, ahogy van, minden szőrszálával együtt (egy férfi még jó, hogy szőrös!). Ha én nem szégyellem, elfogadom olyannak amilyen, akkor kit érdekel, hogy másoknak mi a véleményük. Először azt hitte, hogy mindenki Őt nézi, de aztán rá kellett jönnie, hogy ezt csak beképzeli. A kutya rá sem nézett. Azóta önfeledten "fürdőzünk":):):)

2013. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
18%
Vagdostad magad? Na az ilyenekből lesznek a gyilkosok. Elmebajos vagy.
2013. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, hogy te mekkora marha vagy:D pszichológushallgató vagyok, és megsúgom semmi köze a falcolásnak (önvagdosás) ahhoz, hogy valaki gyilkos lesz...sőt...inkább arról van szó, hogy az az ember aki falcol önmaga felé vezeti le az agresszióját, feszültségét, autoagressziónak hívják. Sajnos a fiatalok körében hihetetlenül elterjedt és semmire nem megoldás. Van benne egy pici figyelemfelhívó jelleg, amolyan cry for help, segítségkérés a környezet felé, ami nem feltétlenül tudatos.


Sajnos a pszichológusok egy dilettánsabb része kínvallatásnak veti alá a gyerekeket, kamaszokat e téren, kórházba utalják szuicid gyanúval vagy zárt osztályra küldik megfigyelésre...ez nem megoldás, profibb segítséget kell keresni, és az, hogy valaki magánrendelőt nyit mondjuk az nem egyezik meg a profizmussal. Én ilyenkor azt ajánlom mindig, hogy TB által finanszírozott de szaksegítséget kell kérni, én felhívnám a SOTE Klinikai pszichológusait, hogy most tinédzserambulancia hol működik ilyen téren.


Az adataid alapján nem vagy kövér, maximum husi vagy dundi. Én sokkal kövérebb vagyok (ezt most mint ember és sorstárs mondom, nem mint leendő pszichológus, ha egy pszichológus a saját bajait hozza fel, már régen rossz) és pontosan átérzem mitől félsz, bennem is ez volt anno. Én nem vettem fel bikinit, sőőőőt nem is hordtam bikinit még soha életemben, találtam magamnak előnyös fürdőruhát. Ha a párod szeret és elfogad téged amilyen vagy, akkor nem lesz semmi baj, nem fog szégyellni...ha a barátai beszólnak, poénnal el lehet viccelni, és ha a párodnak az ő véleményük számít akkor nem túl értelmes ember és nem igazán van értelme vele maradnod.


Csinálj magadról képeket és nézegesd meg...azok objektívek, nem torzítanak, látod magad teljes egészedben. A sportolás egyébként általában jót tesz a közérzetnek és az önbizalomnak, próbáld ki:)


az evészavar súlyos, sejtem mire gondolsz, kérlek ha még fennáll a dolog mindenképp fordulj szakemberhez, olyanhoz, akihez van értelme fordulni.


23 N

2013. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

En 108 kg vagyok, 165 cmhez. Es pont leszarom, hogy kinek nem tetszik az alakom. Van egy parom, aki imad es jokat szeretkezunk, igy kellek neki, ahogy vagyok. Egy idegen, aki szerint kover vagyok es randa, az tehet egy szivesseget maganak, es nezzen masra. Van egy dogos egyreszes furdoruham egy kis szoknyaresszel, es amikor csak tehetem,a Balatonon strandolok, vagy valahol tengerparton.

A strand nem a topmodellek kivaltsaga!!

Es kedves kerdezo, en is pszichologust ajanlok a testkepzavarodra (is).

2013. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
63 kg egyáltalán nem sok a 166 cmhez, nincs miért szégyenkezned. Ha a párodnak tetszel, akkor pláne nincs miért.
2013. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Sertés ***** válasza:
A kiló/magasság aránnyal semmi gond, más kérdés az összetétel, de azon egy kis sporttal és normális kajával simán változtathatsz. Sajnos a félelmeidet neked kell legyőznöd, de én annyit látatlanban is mondhatok, hogy 10 nőből 10 nincs önmagával megelégedve, így valszeg nálad sem a kilókkal van baj hanem az önbizalommal. Amit pl. úgy tudsz "edzeni", hogy -akaratod ellenére is- elmész szépen strandra és nem foglalkozol senkivel. Így előbb-utóbb garantáltan kiégnek a gátlások.
2013. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hülye vagy te nem kövér. Már bocs. :-)

A test-tömeg indexed alapján normális a súlyod.

Másrészt: ha a barátod azt mondja jó vagy úgy, ahogy vagy, akkor higgyj neki és menj vele strandra.


A te korodban én is így viselkedtem.

12 éves koromtól, 19 éves koromig nem voltam hajlandó strandra menni, mert azt hittem kövér vagyok.

17 évesen, az első barátom nagyon sokáig húzott, h menjünk együtt. És az utána lévő másik két barátom is.

Aztán az egyik barátnőm a suliból mesélte, h mennyire jól szórakozott a többiekkel a strandon.

És akkor hirtelen beugrott, h tesin sokszor láttuk és mesélte is, h mi az a 2 óriási seb a hasán. (Gyerekkori műtéti hegek. 2 vízszintes mély vágás a hasán és az egyiknek a közepében egy hatalmas lyuk is volt. Mint ha 2 köldöke lett volna.)

NA, HA Ő ELMENT A STRANDRA, AKKOR ÉN IS SIMÁN.

2013. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
48%

Valami ilyesmi vagy?

[link]


Nem gáz... strandon sok ilyen van! :)

A vagdosást meg fejezd be! >:(

2013. máj. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!