Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta nem voltam strandon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem voltam strandon mert szerintem nagyon csúnya és kövér vagyok. De a barátom imád strandra járni, és szeretné ha mennék vele, de félek?

Figyelt kérdés

Félek hogy mindenki azt nézi milyen csúnya az arcom és milyen kövér vagyok... 166 cm/63 kiló vagyok. A barátom szerint gyönyörű vagyok, de nem akarom hogy szégyelljen engem, ha a barátai meglátnak bikiniben...

Ő az első barátom, 17 éves vagyok, ő pedig nemsokára 18.

Mit tegyek hogy túl tudjak lépni ezen a félelmemen?



2013. ápr. 30. 13:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
neked pszichológusra van szükséged és ez nem bántés.
2013. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de szerintem én jobban tudom mire van szükségem, és az nem egy pszichológus. Azokból elegem van már...
2013. ápr. 30. 13:22
 13/28 anonim ***** válasza:
21%

FUCK!


Megint csak azt mondom, hogy kezdj el sportolni! Így csak szaralak leszel. A sport az karban tartja a testet ÉS A LELKET is! A fogyás után gondolom elég löttyedt lehetsz. Hát kezdj el sportolni! Semmibe nem kerül!!!

2013. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Válassz valami az alkatodnak megfelelő, csinos fürdőruhát, vagy bikinit, ami kényelmes, nem szorít, ahol lehet "ápol és eltakar". Aztán menj strandra a barátoddal nyugodtan! Ha szégyellne, nem akarna mindenáron magával vinni. A számok alapján valószínűleg nem vagy igazán kövér, esetleg itt-ott lehet rajtad egy kis felesleg. Egy husibb lány is lehet csinos, akinek meg nem tetszik, ne nézzen rád! A strandon nincs kiírva, hogy "belépés csak topmodelleknek".
2013. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kövér. Tudom hogy ez nem minden esetben mérvadó, de a textömegindexed normális. Ugyan nemtom hogy van rajtad eloszlatva, de biztosan nem fognak kinézni a strandról söt... sok férfi inkább a teltebb (NEM KÖVÈR) nöket preferálja + mindig vannak 120 kilósok bikinibe etc. Sztem feleslegesen aggodalmaskodsz. Bár ha emos vagy akkor hiába beszélek/lünk itt neked úgysem fogod megérteni.
2013. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Már miért lennék "emos"?
2013. ápr. 30. 13:34
 17/28 anonim válasza:
100%
öcsém egyes nők mikbe vannak... az helyett hogy itt írogatsz menjél sportolni stb. Pasidnak tetszel akkor mit érdekel mások véleménye? kapcsold ki a gépet aztán get life ;)
2013. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok az, aki a pszichológust ajánlotta:

vagdosod magad 17 évesen, szerinted ez normális? ezenkívül csúnyának és kövérnek tartod magad, annak ellenére, hogy a barátod gyönyörűnek tart és a strandra se mersz kimenni...

2013. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
43%
Én férfi vagyok, de strandra én sem járok hasonló okok miatt. Pedig úszni szeretnék, de azt nem, hogy valakinek is fürdőnadrágban kellene látnia. Nem elég, hogy rendkívül dagadt vagyok, alacsony, még rettenetesen ocsmány is. Szóval jobb, ha be sem teszem a lábam ilyen helyekre.
2013. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

9-esnél a pont. Valószínűleg meg fognak nézni, hiszen a strand erről szól.

Vagy azt gondolja: Hmm.. nem az esetem - és leveszi rólad a szemét, mást bámul.

Vagy pedig: Ejha, de imádnám, ha... :D És bámulni fog, meg csorog a nyála. Ennyi.

2013. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!