Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás, ha ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, ha ismerkedés közben lefekszel egy más lánnyal?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedek egy lánnyal, tök jól elvagyunk, hatalmas a szimpátia, de még nem találkoztunk. Jövőhéten tervezzük a találkozót, viszont ezen a héten összejönne egy egyéjszakás is.

Szemét dolog, hogy ismerkedés közben egy másik lánnyal szexelek, netán ez már megcsalás?


2013. ápr. 30. 10:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Rezeg a léc.
2013. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Nincs kapcsolat, nincs sírás, haver. Inkább maradj meg az egyéjszakásnál.

Nincs huza-vona, hogy most jajj patkány dolog-e, ha kettyintesz, csak a húsvér pina van!

2013. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, és szerintem nem is jelent problémát.

Ha valakivel csak ismerkedek, de még nem nagyon alakult ki semmi komolyabb, addig én szoktam több emberrel is ismerkedni. Ti még nem is találkoztatok, ez alapból olyan dolog, hogy semmi közötök még egymáshoz.

Viszont ha mégis alakul valami, a csajnak szerintem ne mondd el, mert elronthatja a dolgot könnyen. Bár én mindig az őszinteséget szoktam javasolni, de ebben az esetben többet árt mint amennyit használ.

21L

2013. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!