Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen elvárásokkal lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy a gimiben már több barátnőm is volt akikkel attó függetlenül, hogy népszerűek voltak és szépek mindig az lett a vége, hogy azon kívül, hogy tetszettünk egymásnak nem volt bennünk semmi közös.. Már viszont 1 éve nem volt komoly kapcsolatom, pedig ismerkedem, de nem találom a hozzám illő lányt... Lehet csak az igényeim nagyok bár nem a külső a legfontosabb szempont, a személyiségre viszont nagyon válogatós vagyok. Olyan lányt képzelek el aki kulturált, szereti a rockzenét, a divatot, filmeket, nagyon sokat beszél:D, egy romantikus estét jobban értékel mint lerészegedni valami diszkóban, egészségesen él stb,stb.. Viszont azok a lányok akikkel a közelmúltban ismerkedtem elég felszínesek voltak, meg csak úgy egyszerűen éreztem, hogy változtatni akarnak rajtam, persze amiket az előbb leírtam nem voltak meg bennük. Hát így visszaolvasva elég furcsán fogalmaztam meg amit kérdezni akarok, de a lényeg csak annyi, hogy szerintetek túl sokat várok el? Egyszerűen csak szeretnék egy komoly kapcsolatot és akkor már tényleg olyan lánnyal szeretném ezt aki pont olyan mint én, túl sokat kérek? Bár lehet fel kéne adnom azt, hogy csak az álmaimban élő lányt üldözöm és nekem kellene megtanulnom alkalmazkodni másokhoz, bár sajnos ez nem egy könnyű dolog. Fogalmam sincs milyen hozzászólásokat fogok kapni, csak mert úgy érzem ezzel az egésszel egy olyan képet alkottam magamról nektek, mint egy válogatós hülyegyerek, akinek semmi sem jó.. Bár remélem lesz aki nagyjából együtt érez velem és ellát pár tanáccsal esetleg reményt ad arra, hogy ne adjam fel. Köszönöm, hogy elolvastátok :) 21/F

2013. ápr. 22. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit!
2013. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, mindenki mást vár el egy kapcsolattól. Lehet, hogy olyat nem találsz aki minden apró részletben megfelel az igényeidnek, de úgy gondolom az apróságokat el lehet nézni.
2013. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem vársz el sokat. lehet, hogy olyat nem találsz majd, aki minden részletben megfelel, de olyat igen, akit tényleg tudsz szeretni, és hozzád illik. egyébként meg mindkettőtöknek kell majd valamennyire alkalmazkodni a másikhoz.
2013. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond az elvárásoddal. Sajnos a nők túlnyomó része már-már elkorcsosult és ribancok ami nagyon nem jó. Talán még kifogsz egy értelmes nőt de ha van eszed elkerülöd őket mert nagyon veszélyesek :D.
2013. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem baj, ha vannak elvárásaid, sőt... viszont miért akarnál pont olyat, mint te vagy? Néhány eltérés azért nem árt! :) A hasonló értékrend az valóban fontos, egy kapcsolat alapja lehet, plusz az se jó, ha a felek meg akarják változtatni egymást.

Szóval egy icipicit engedhetsz az elvárásaidból... pl. ha valaki nem szereti a divatot, de az összes többi megvan benne, az ne legyen "kizáró ok". :)


Nézz körül az oldalon, egy rakás kérdés szól arról, hogy emberek összejönnek valakivel, aki nem felel meg az elképzeléseiknek, aztán itt panaszkodnak, és olyan tulajdonságokat hiányolnak benne, ami soha nem is volt meg... egyáltalán nem baj az, ha tudod, kit keresel, és lehet, hogy csak pár ilyen nő létezik, de hát nem a világ összes nőjével akarod leélni az életed, hanem csak eggyel, nem igaz?

Pici alkalmazkodás azért nem árt, de ne vidd túlzásba, mert lehet, hogy rövid távon könnyebben találsz párt, de hosszú távon visszaüt!

2013. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha neked ezek a dolgok fontosak egy nőben, akkor ne add fel.


Mondjuk azt sosem értettem, hogy miért keresnek az emberek ugyanolyan párt maguknak, mint ők. Nem elég belőled egy? Miért kell egy ugyanolyan, csak nőben?


Én például kifejezetten tőlem bizonyos tekintetben különböző pasit keresek, hogy sok dologban kiegészítsük egymást.

2013. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást :) Persze, nem így értettem én sem, hogy ha tegyük fel nem szeret sportolni akkor már elküldöm :D Csak így nagy általánosságban írtam pár dolgot amikből ha pár dolog már passzolna akkor máris könnyebben megtalálnánk a közös hangot, lenne miről beszéljünk:)
2013. ápr. 22. 21:44
 8/19 anonim ***** válasza:
lehet, h rossz helyen keresgéltél eddig? menj el új helyekre, más útvonalon menj haza, stb. így nagyobb esélyed van, h találj egy számodra megfelelő lányt:) am sztem nincsenek nagy elvárásaid, teljesen átlagos, bár h őszinte legyek, sztem kb az összes bnőm olyan, mint amit leírtál, kivéve h szeretik a rock zenét - vagyis elég nagy esélyed van, h találsz ilyen lányt:) mint mondtam, menj el újabb helyekre, ha pl mindig ugyanabba a bulizós helyre szoktatok járni a barátaiddal, akk próbáljatok ki egy újat
2013. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az lehet! :) Általában klubbokban szoktam, utcán nem igazán. Semmilyen társkereső oldalon nem voltam még, de lehet ezt is megpróbálom. Amúgy ez a rockzene is olyan, hogy én se azt hallgatok éjjel nappal, rnb-t is szeretem, ez is csak egy ilyen közös érdeklődési szempont lenne. Én pl szeretek fesztiválokra járni, koncertekre ahova így könnyebben el tudnám csalni, mint ha nem szeretné :)
2013. ápr. 22. 22:01
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát azért van némi ellentmondás.

Romantikus-otthonülős, divatos, nem-lerészegedős <--> el lehet menni vele fesztivállra, rock koncertre

:S

2013. ápr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!