Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen elvárásokkal lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy a gimiben már több barátnőm is volt akikkel attó függetlenül, hogy népszerűek voltak és szépek mindig az lett a vége, hogy azon kívül, hogy tetszettünk egymásnak nem volt bennünk semmi közös.. Már viszont 1 éve nem volt komoly kapcsolatom, pedig ismerkedem, de nem találom a hozzám illő lányt... Lehet csak az igényeim nagyok bár nem a külső a legfontosabb szempont, a személyiségre viszont nagyon válogatós vagyok. Olyan lányt képzelek el aki kulturált, szereti a rockzenét, a divatot, filmeket, nagyon sokat beszél:D, egy romantikus estét jobban értékel mint lerészegedni valami diszkóban, egészségesen él stb,stb.. Viszont azok a lányok akikkel a közelmúltban ismerkedtem elég felszínesek voltak, meg csak úgy egyszerűen éreztem, hogy változtatni akarnak rajtam, persze amiket az előbb leírtam nem voltak meg bennük. Hát így visszaolvasva elég furcsán fogalmaztam meg amit kérdezni akarok, de a lényeg csak annyi, hogy szerintetek túl sokat várok el? Egyszerűen csak szeretnék egy komoly kapcsolatot és akkor már tényleg olyan lánnyal szeretném ezt aki pont olyan mint én, túl sokat kérek? Bár lehet fel kéne adnom azt, hogy csak az álmaimban élő lányt üldözöm és nekem kellene megtanulnom alkalmazkodni másokhoz, bár sajnos ez nem egy könnyű dolog. Fogalmam sincs milyen hozzászólásokat fogok kapni, csak mert úgy érzem ezzel az egésszel egy olyan képet alkottam magamról nektek, mint egy válogatós hülyegyerek, akinek semmi sem jó.. Bár remélem lesz aki nagyjából együtt érez velem és ellát pár tanáccsal esetleg reményt ad arra, hogy ne adjam fel. Köszönöm, hogy elolvastátok :) 21/F

2013. ápr. 22. 21:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ezt nem igazán értem :) Romantikus és az otthon ülés nálad miért kapcsolódik? Városban sétálni, étterembe járkálni, moziba, vagy akár csak parkban kint ülni és dumálni.

Divatos és lerészegedős? Ez is.. Hogy ?:D Arra akarsz ezzel utalni, hogy aki ad magára és divatos ruhákat hord az feltétlen részeges ?

2013. ápr. 23. 01:20
 12/19 anonim ***** válasza:
Azt akarja mondani, hogy aki otthonülős, nem lerészegedős, azt nem fogod tudni fesztiválra vinni.
2013. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 WannaKnow válasza:
Szerintem ne add fel, de ne keresd az elvárásaidat rögtön mindenkiben! Ha az ember görcsösen keres valamit, nem látja meg, még ha az orra előtt is van.
2013. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

igen, pontosan ezt akartam mondani amit #12 ír. Aki többre értékeli az kettesben töltött időt, akár otthon vagy a parkban sétálgatva, és nem szokása a buliban vedelés, az nem fogja jól érezni magát egy fesztiválon, ahol a nép nagyja iszik vagy tép.. Csinosan, divatosan öltözik, nem iszik és egészségesen él, tehát ad magára. Az ilyen lányok nagy része nem szereti az ilyen helyeket, mint rock koncert. Pl. én szeretem a metál zenét, voltam is koncerteken pár éve, most viszont semmi kedvem sem lenne a hőzöngő tizenévesek közt topogni, sok agyonfestett feltűnésmániás alkesz ribivel egyetemben. Amikor annyi idős voltam, én is szivesen ittam és rockerpólóban vergődtem. Szerintem a 18-20 évesek közt durván ez a kétféle lehet, aki bulizós és aki nem bulizós. Az előbbi nem túl kúltúrált, és lehet hogy divatos, de lehet hogy slampos szakadtpólós. Az utóbbit viszont nem egykönnyen tudod kirángatni bárhova, és általában a csendes, józanéletű lányok nem biztos hogy annyira követik a divatot.. Persze, azért létezhet az elvárásaidnak majdnem vagy teljesen megfelelő személy, nem akarok mindenkit beskatulyázni, tudom hogy vannak mindenféle egyének. Csak ha ilyen fehérhollót keresel, akkor nem biztos hogy egyáltalán megtalálod. Én is azt mondom, ne keress görcsösen. Előbb utóbb csak jön valaki, aki többszöri ránézésre rájössz hogy megfelel neked. Esetleg pár évvel idősebbeknél lehetne próbálkozni, szerintem több eséllyel találsz kicsit komolyabbat.

#10

2013. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Én majdnem ilyen vagyok,úgyhogy létezik olyan lány is,aki pont olyan,mint akit leírtál :D

19/L

2013. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Az jó, ha pont ilyen vagy viszont nem merek rádírni! :D A végén még kiderülne, hogy barátod van, vagy Kínában laksz, szóval ignorálom a hozzászólásod :D
2013. ápr. 24. 23:08
 17/19 anonim ***** válasza:

hát igy nehéz lesz barátnőt szerezni!

(ha ignorálod azokat akik olyanok mint amilyenre vársz..)

2013. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok híve a netes ismerkedésnek. Személyesen csajoztam mindig, tudod a testbeszéd, szemkontaktus meggyőző tud lenni.. Most itt ráírhatnék, de gépen keresztül csak barátkozni lehet szerintem. Nem vagyok nyomulós, de annál inkább határozott és spontán, most írhatnék neki akármit szerintem csak untatnám :)
2013. ápr. 25. 18:10
 19/19 anonim válasza:
Minek annyit variálni? Miért nem jó neked simán csak egy olyan nő aki szóbaáll veled te nyomorék?
2013. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!