Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Matthew Shepherd kérdése:

Hol lehetnénk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondoltam írom nektek, mindig akard egy két jó ötletetek.

Szóval a következő volna a problémám. Együtt vagyunk a kedvesemmel már 5 hónapja. Igencsak komoly és mély szerelem, együtt tervezett jövővel, mind ketten értelmes és korunkhoz mérten logikusan gondolkodunk. Egy szó mint száz...őszintén szeretjük egymást. E röpke 5 hónap alatt 2× voltunk együtt... és mind a ketten szeretnénk ha ez a szám jóval nagyobb lenne. Pusztán egy a baj,hogy helyszínt nem találnunk. Az én családom igencsak elzárkózott a témától így a mi házunk kilőve. Náluk volt ez a két alkalom de ott nagyon ritkán van csak esélyünk.


Esetleg lenne valami ötetetek,hogy hol lehetnénk együtt?

Kizárt ötetlek: a szabadban, wc-ben, garázsban, pincében.


Üdv. 18F


2013. ápr. 29. 23:18
 1/10 anonim válasza:
vannak olcsó hotelszobák 6ezer/nap
2013. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak kivehető lakások ilyen céllal.
2013. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kizárt ötlet a szabadban. Mi azzal a probléma? Persze nem az utca kellős közepére gondoltam, de én speciel nyáron imádok a szabadban sexelni.
2013. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gyűrd össze a lepedőt vele a suli wc-ben, teljesen natural hely
2013. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vegyétek fel hangosra a Tv ét azt akkor senki nem fog hallani otthon.
2013. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Náluk volt ez a két alkalom de ott nagyon ritkán van csak esélyünk. kérjétek meg a szülöket hogy menjenek gyakrabban szórakozni
2013. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem egész jó egy olcsó hitelszoba...Vqgs havernál akiek a szülei pl elváltak így a szülőnek többet kell dolgoznia...
2013. ápr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi bajod a garázzsal meg a pincével? Mi 18 évesen (az akkori párommal) rendszeresen a családi házuk padlásán szexeltünk, mert nem tudtunk máshol... Azzal kell gazdálkodni, ami van. 25N
2013. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez van. Én a párommal két éve vagyok együtt.Tavasszal, nyáron, meg még talán ősszel (ha jó idő vna) mi a szabadban szoktunk.Érdemes kipróbálni.

Télen meg ha hideg van akkor meg hotelszobában.itthon mondom hogy a bnőmnél alszok (mert bulizni nem szoktam járni) és így a párommal töltöm az éjszakát egy hotel szobában.Nincs ebben semmi...

2013. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönet minden kommentért, sokat segítettetek tényleg! :))

A hotel szobás ötlet tényleg nagyon hasznos.

A pince, wc, garázs, erdő...stb azért nem választható opció mert e kedvesem nem igazán szeretné és hát a cél nem a saját boldogságom hanem hogy neki örömet szerezzek.

2013. máj. 2. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!