Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nincsen kilátásban olyan akivel boldogok lehetnénk együtt?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogy ismerhetnék meg bárkit is. Ritka akivel össze is illenénk. Gondolok itt pl. egy 20 év körüli érzelmes, rendes, normális értékrendű férfira akinek önbizalma is van és intelligens, nincs elhízva.


21 vagyok.


2012. dec. 9. 17:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok elhízva, cserébe sovány vagyok. Jöhetek?
2012. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Rengetegen vannak...

Kár aggódni.Ismerkedj tovább.Éld az életet.

F19

2012. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%

Most itt privatokat var fiukak:D

Ne kelljem am csalodnia;)


17/l

2012. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Majd lesz. Attól, hogy a gép előtt görnyedve ilyeneket kérdezel, nem fog előtted teremni senki.


Menj el ismerkedni, rengeteg-féle lehetőség van már - nem úgy mint régen - látsszon rajtad az érdeklődés, és beszélgess emberekkel.


Ne egyből "dobj" el valakit, adj egy kis időt a megismerésére.

2012. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
indulj a következő választáson
2012. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Te komolyan itt akarsz találni érzelmes, rendes, normális értékrendű nagy önbizalommal rendelkező intelligens sportos testalkatú férfit ?

Én nem vagyok semmi jónak az elrontója így annyit mondhatok, hogy sok sikert. (de ilyen férfi nincs is)

2012. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem írj levelet a Jézuskának h egy ilyen pasit karácsonyra, lehet h meg is kapod, ha kinyitod a szemed.
2012. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem sportos, csal elhízva ne legyen. :) Én sem vagyok egy nagyobb darab. :)
2012. dec. 9. 18:01
 9/20 anonim ***** válasza:
De van ilyen férfi:D
2012. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Találok ilyet akkor vagy messze vannak vagy más jobban érdekli őket. Hihetetlen, hogy létezik olyan akivel egymásba szeretünk...
2012. dec. 9. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!