Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nincsen kilátásban olyan akivel boldogok lehetnénk együtt?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogy ismerhetnék meg bárkit is. Ritka akivel össze is illenénk. Gondolok itt pl. egy 20 év körüli érzelmes, rendes, normális értékrendű férfira akinek önbizalma is van és intelligens, nincs elhízva.


21 vagyok.


2012. dec. 9. 17:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Talán te rontasz el pár dolgot,talán változtatni kellene a stratégián.


Talán te egy 14 éves fiú vagy aki jót röhög rajtunk :D

2012. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nincs stratégiám. Csak nem tudok hol, hogyan kivel ismerkedni, ennyi az egész.

Szkepticizmusodról meg nem tehetek.

2012. dec. 9. 18:11
 13/20 anonim ***** válasza:
Hagyd egy kicsit a fenébe a párkeresést, éld és élvezd az életet. Járj társaságba, ismerkedj meg minél több emberrel. Így egyébként az esélyeid is növeled, hogy találkozz olyannal, akivel összeilletek és kölcsönösen szimpatikusak vagytok egymásnak.
2012. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 ASOT ***** válasza:

messze lakik...akkor te neten ismerkedsz mi?

Talán nem ott kéne és akkor talán nem lakna messze annyira :)

a közértben egy áruházban, még a postán is lehet..

2012. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nincs más lehetőségem neten kívül. Fogalmam sincs hol lehet.
2012. dec. 9. 18:47
 16/20 A kérdező kommentje:
Élvezem, de minden amit szeretek azt egyedül is lehet. Milyen társaságba járjak, hova? Ebben a városban max nyugdíjas klub van. :D Ahová meg átjárok ott nem érdeklek senkit, nem jönnek oda hozzám vagy csak kulturálatlan alakok. Nem normális, visszafogottabb emberek.
2012. dec. 9. 18:51
 17/20 ASOT ***** válasza:
Hol élsz te a síkságban?
2012. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én tök ilyen vagyok. De őszintén a normális értékrend kutyaf@szának nem kell. Amikor tényleg offolom magam, bunkó vagyok, minden az enyém. Ritkán évente 1-2x normális vagyok, és olyankor megszopom, hát ennyi a sztori :D
2012. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

egy visszafogottabb ember szted oda fog menni hozzád? :D talán egy másik dimenzióban :D

Én nem is vagyok annyira visszafogott de idegeneket hagyom inkább :P

f19

2012. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy lánynak így felkínálnia magát... Mekkora büdös.....
2012. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!