Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért esek könnyen szerelembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esek könnyen szerelembe?

Figyelt kérdés

Miért esek könnyen szerelembe, ha megismerkedek egy lánnyal?

Ez így annyira rossz..nem szeretnék ennyire kötődni ahoz, akit megismerek, kb pár nap alatt..


2009. szept. 27. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

szerintem te még igazábol szerelmes nem voltál...

amit érzel csak az szerintem h. nagyon teccik neked...

esetleg már szereted de az még nem szerelem

2009. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hidd el tudom mi az a szerelem.
2009. szept. 27. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Én is nagyon könnyen beleszeretek fiúkba (lány vagyok!)és elmondhatom hogy mostanra (18évesen) már legalább 20szor voltam szerelmes de ha ilyenkor visszagondolok, szerintem ezek csak olyan fellángolások meg belehabarodások:) Utólag visszagondolva talán egyszer ha úgy igazából szerelmes voltam.
2009. szept. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!