Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok akiknek 2-3 vagy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akiknek 2-3 vagy több barátja is volt már! Tényleg ilyen könnyen szerelembe estek?

Figyelt kérdés

Nekem még csak egyszer sikerült igazán szerelmesnek lenni.

18/l


2010. júl. 25. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is csak egyszer voltam szerelmes, eddig 6barátom volt
2010. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem azokat, akik kéthetente másba szerelmesek...persze..azok nem is ismerik mit jelent ez a fogalom.


Én még sosem voltam szerelmes, és ebből kifolyólag barátom sem volt..:(

18L


Első!

Megkérdezhetem, hogy akkor mért volt barátod, ha nem voltál bele szerelmes?? Mert erre kíváncsi lennék.

2010. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nekem 5 barátom volt. Most vagyok együtt az 5.-kel, és ő nekem a legfontosabb (L)

És tudod én azt tapasztaltam, hogy nem csak a szerelem miatt jöhet össze egyik ember a másikkal.

Van olyan, hogy a haszon, vagy a jobb sors reménye vezeti az embert.

Fájdalmas ez a tapasztalat, de én nekem ez jutott :(


És én is csak egyszer voltam szerelmes.

2010. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általába az embereknél ugy van h összejönnek utána alakul ki a szerelem, kiprobáltam, öket nem tudtam meg szeretni, ennyi.
2010. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már 28 éves vagyok, de csak most vagyok igazán szerelmes. Ezelőtt amúgy kétszer éreztem úgy, hogy szerelmes vagyok, de azok a mostanihoz képest semmit sem jelentettek. Sok pasim volt már, csak azért, mert jól éreztem magam velük, de szerelmes az említetteken kívül nem voltam, szóval azért szerintem nincs így minden lánynál.
2010. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy kell ezeknek szerelem az összejövéshez... Az olyan régimódi, prűd, frigid, lúzer, nehéz, meg effélék, tehát fujj. Dugni meg jó, tehát nem kérdés, mi a teendő.
2010. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Általában,amikor összejönnek az emberek,akkor még nem szerelmesek,csak megvan a kölcsönös szimpátia,vonzalom és adnak egy esélyt maguknak,aztán vagy kialakul a szerelem vagy nem. Utóbbi esetben vége lesz a kapcsolatnak. Nekem volt már néhány barátom,de egyik sem volt igazán szerelem,de attól még jó volt együtt. Itt most nem a szexre gondolok,mert én nem tudom elképzelni a szexet szerelem nélkül,nem úgy mint sokan mások. Most viszont már 3 éve szerelmes vagyok és nagyon is érzem a különbséget e között meg a régebbi "kapcsolataim" között. Viszont én soha nem állítottam előtte,hogy szerelmes vagyok,tudtam,hogy nem,csak szárnypróbálgatások voltak. Viszont tényleg vannak,akik azt állítják,hogy havonta másba szerelmesek,ezt én sem tudom elhinni,bizonyára fogalmuk sincs róla,hogy mit beszélnek!
2010. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék úgy belemenni egy kapcsolatba. Nekem kell, hogy megfogjon benne valami és azonnal belé szeressek.
2010. júl. 25. 22:55
 9/11 anonim ***** válasza:

"Általában,amikor összejönnek az emberek,akkor még nem szerelmesek,csak megvan a kölcsönös szimpátia,vonzalom és adnak egy esélyt maguknak,aztán vagy kialakul a szerelem vagy nem. "


Igen, persze ezt hívják ismerkedésnek. És addig én nem nevezem járásnak, meg együttlevésnek.

És úgy nem is jövök vele össze, ha nincsen szerelem.


Igen kérdező, én is így gondolom. Kell az az első látásra szerelem feeling, mégha az csak szexuális vonzalom is, mert abból alakulhat ki a kemény munkával a szerelem.

És onnantól mondanám, h együtt vagyok vkivel.


A második válaszoló vagyok.

2010. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen,sokan osszejonnek valakivel csak azert hogy ne legyenek egyedul,ezek foleg a lanyok,vannak olyan lanyok akik keptelenek egyedul lenni,es inkabb osszejonnek valakivel,vagy erdekbol.En mondtam az egyik lanynak hogy nem ertem hogy lehet olyan sok ferfit szeretni,mert ez a lany jart valakivel,az elhagyta,es utana mar osszejott egybol egy masik ferfival. Es utana ezt is megcsalta miutan mar nem szerette,de szerintem az elejen sem szerette igazan,csak nem akart egyedul lenni. Es o mondta nekem hogy milyen luzer az aki aki csak egybe lesz szerelmes. Hat szerintem az luzer aki sosem lesz senkibe igazan,es azt hiszi hogy szerelmes.
2010. júl. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!