Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges könnyen szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges könnyen szerelembe esni?

Figyelt kérdés

Irigylem azokat, akik csak úgy képesek szerelembe esni valaki iránt. De úgy érzem, talán becsapják magukat. Magamból indultam ki: nekem a szerelem egy elérhetetlennek tűnő érzés. Most van valaki aki tetszik, és akiről tudom, hogy mindent megtenne értem, de még mindig (2 hónap után) nem érzem azt, hogy ha egyszer csak eltűnne az életemből, akkor azt nem bírnám ki :/ Sőt, szerintem nem is zavarna...

De nagyon szeretem ezt az embert csak nem szerelemmel, viszont ha belé nem leszek szerelmes, akkor senkibe.

Ti képesek vagytok egyből szerelembe esni? Vagy nektek is hosszú időbe kerül, míg elkezdtek kötődni valakihez?


2010. dec. 27. 11:27
1 2
 1/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%
Az attól függ ,hogy ki az illető. Ha megtalálom benne azt, amit mindig is kerestem, akkor elég könnyen. Feltéve ha az érzés kölcsönös. Viszont ha nem a számomra megfelelő.....akkor csak szeretni tudom, szerelem nélkül:( Ez a legrosszabb.
2010. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nyilvan az a valaki nem lesz a szerelmed. a szerelmet erezni kell...2 kulon fogalom a szerelem es a szeretet. majd ha eljon a te eletedbe a szerelem,akkor tudni fogod hogy igen ez a szerelem. bar keves embernek adatik meg.
2010. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig sikerül.
2010. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?:O lehet nem állsz készen a szerelemre..

Viszont ha igen, akkor nemtudom..:S nem hiszek a szerelem elsőlátásban... kell kis idő, miután igazán beleszeretek egy fiúba.. Szerintem majd ez kialakul nálad is :) csak még nem találtad meg a nagy Ő-t..

2010. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy még készen a szerelemre. Az amúgy sem az időtől függ.
2010. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

18/L

és már mástól is hallottam hogy hosszú ideig tartott neki szerelmesnek lenni azért gondoltam hogy megkérdem, hátha sokan vannak ezzel így és akkor nem aggódok annyira

2010. dec. 27. 11:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
en most 28 eves vagyok (no) es a szerelmet 26 evesen talaltam meg.tehat nem vagy elkesve.
2010. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én is sokáig úgy vtam vele, ahogyan te, azt hittem sose fogom megtudni, milyen szerelmesnek lenni... a barátnőim közben meg sorozatosan találtak maguknak párt. aztán egyszer jött a megfelelő személy, és kb. mint a villámcsapás jött az érzés. :)

szerintem ha megtalálod a megfelelő embert, te is fogod érezni, de addig se görcsölj rajta, h "jajj, mikor leszek szerelmes" mert úgy sokkal nehezebben jön el a nagy Ő, ha görcsölsz rajta! lazulj el, élvezd az életet, és amikor nem várod eljön. közhely, de tényleg így van :)

18/L

2010. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tudja mi az a szerelem, még azok közül sem, akik már sok párkapcsolaton vannak túl. Én is sokáig azt hittem az a szerelem amit már jó sokszor éreztem, aztán egyszer csak beállított a jelenlegi párom az életembe, és rájöttem, hogy eddig fogalmam nem volt arról mi az a szerelem. Vele 4-5 hónap után éreztem igazán azt a mély szerelmet. Amikor összejöttünk csak szimpatikus volt. Ahogy belegondoltam elég merész húzás volt így összejönni vele, de nem bántam meg! Sajnos a kapcsolatunk megromlott, és a szeretet ellenére úgytűnik hogy lassan sajnos véget is ér, de akkor sem bánom hogy megtörtént! Persze lehet 3 év múlva jön megint valaki, és megint megjegyzem, hogy eddig fogalmam nem volt mi a szerelem, és "ez most valóban az", dehát ez van. :)
2010. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig sikerül
2010. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!