Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha azt mondjátok egy fiúnak hogy legyetek csak barátok de viszont késöbb még lehet belöle valami az mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozok egy lànnyal. Nagyon csùnyàn becsaptam. De elvileg van esélyem mert azt mondta h nem tud bennem most még megbízni ezért adjak neki egy kis idöt. Viszont mondtam neki h nem tudok csak a baràtja lenni és kilépek a cégtöl. Erre azt mondta h ne menjek el mert nem akar tölem tàvol lenni. Van még esélyem ??? Akarhat valamit ?? Ha nem akkor mért hùzza az agyam ??? Vagy csak csalòdott és ideges ezért nem akarja h elmenjek mert akarhat még valamit ??
2013. ápr. 27. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel csaptad be?
2013. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy férfi kollégám, akivel folyton húzzuk egymást, ő szeretett volna tovább is lépni, de nemet mondtam, mert a barátságát többre értékelem és az emberi tulajdonságait így jobban el tudom fogadni, mintha párkapcsolatban lennénk. Ha együtt lennénk, tuti idegbajt kapnék tőle és meggyűlölném. Másfelől a munkahelyünkön nem tolerálnák és őt elhelyeznék innen, amit nem szeretnék.
2013. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja hogy elmenj biztosan van még egy UTOLSÓ esélyed, csak kell egy kis idő amíg felejt :/

Ha mostmár nem akarna semmitsem, akkor csak örülne, hogy távozol és nem kérné hogy maradj. Légy türelmes, és mostmár ne verd át Őt:) !!

2013. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!